Strojárenský pracovník

AJ Metal Design a.s.

Dlhé lúky 2, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou (areál bývalých TAZ), Trnava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojných zariadení na tvárnenie plechov
Kontrola kvality vyrábaných polotovarov na základe výkresovej dokumentácie
Nastavovanie prevádzkových parametrov strojných zariadení
Práca v nepretržitej, 4-zmennej prevádzke (12 hod. zmeny)

• zázemie stabilnej rastúcej zahraničnej spoločnosti
• práca na trvalý pracovný pomer - kmeňová zmluva
• 13.plat
• príspevok na 3.pilier DDS
• vernostný bonus
• motivačné bonusy
• príspevok na relaxáciu
• využívanie firemnej posilňovne
• možnosť permanentiek na bowling
• príspevok na rekreáciu
• nákup výrobkov so zľavou
• spoločné firemné podujatia

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štrukturovaný životopis priamou odpoveďou alebo na email: monika.vyskupicova@metaldesign.sk
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb., O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientácia v technickej dokumentácii
Skúsenosti s obsluhou strojov na tvárnenie plechu
Základné ovládanie práce s počítačom
Manuálna zručnosť
Meranie
Priestorová predstavivosť
Zmysel pre zodpovednosť a dôslednosť pri práci
Aktívna ochota vzdelávať sa

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športový areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov až po regálové systémy s využitím v domácnostiach, resp. ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy. V súčasnom období zamestnávame cca 230 zamestnancov, obrat spoločnosti v roku 2015 dosiahol takmer 15 mil. €.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Dlhé lúky 2
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
ID: 1280411   Dátum zverejnenia: 13.10.2016