Administratívny pracovník / pracovníčka s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka (Ref. č.: 04/2016 A)

AIW k. s.

Miesto práce
Šustekova 49, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
1000 - 1200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonický, písomný a osobný kontakt s klientmi
- telefonický, písomný a osobný kontakt so slovenskými a rakúskymi inštitúciami
- poradenský a administratívny servis
- spracovanie korešpondencie
- archivácia, dôsledné vedenie kartotéky
- podpora chodu kancelárie
- pomoc a podpora pri realizácii firemných projektov
- zabezpečovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia podľa potreby

- práca v príjemnom a stabilnom kolektíve
- možnosť osobného rozvoja v oblasti práce s ľuďmi
- možnosť zdokonaľovania nemeckého jazyka
- príjemné, moderne a útulne zariadené kancelárie

Informácie o výberovom konaní

- iba nami vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor
- posielajte najskôr životopis + foto
- motivačný list nie je potrebný
- nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni NIE JE POSTAČUJÚCI

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, služby, poradenstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívny prístup k novým veciam a k zmenám
- reprezentatívne a príjemné vystupovanie
- diplomatické riešenie problémov a slušný prístup ku klientom
- operatívne riešenie rôznych situácií v kancelárii
- komunikatívnosť
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- aktívny a zodpovedný prístup k práci
- organizačné schopnosti
- schopnosť riešiť úlohy systematicky
- lojalita a diskrétnosť
- empatický prístup, trpezlivosť a pochopenie problémov klientov
- po primeranom zaškolení očakávame samostatnosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme, práca nie je vhodná pre individualistov
- nemať strach z príležitostného jazdenia a parkovania v BA

Organizácia AIW sa od roku 1999 venuje opatrovaniu seniorov v Rakúsku.

Sme exkluzívnym partnerom Červeného kríža v Hornom Rakúsku, Štajersku a Salzburgu.

Aktivitou AIW je výber vhodných kandidátov - opatrovateľov, ktorým poskytuje poradenstvo a pomoc pri živnostenskom podnikaní v Rakúsku, ako i sprevádzaní počas celej doby opatrovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AIW k.s.
Šustekova 49
851 04 Bratislava
ID: 1638238   Dátum zverejnenia: 16.9.2016