Nástrojár, Údržbár

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Priemyselný park - Tupá časť Chorvatice 261, 935 84 Tupá časť Chorvatice, Levice
Termín nástupu
02.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
bude upresnený na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie optimálneho chodu strojov a zariadení
- Údržba automatizovaných strojov a výrobných liniek
- Údržba, montáž a demontáž lisovacích foriem
- Drobné mechanické práce.
- Návrh riešení a ich implementácia

- nadštandardné odmeňovanie
- seriózny zamestnávateľ
- možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus

- životopis s fotografiou prosíme zaslať emailom v SK, prípadne i v NJ,AJ
- 10 voľných pracovných miest na uvedenú pracovnú pozíciu
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme
- miesto výkonu práce Tupá časť Chorvatice, pri Šahách, okres Levice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba a spracovanie plastov pre automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pracovitosť, zodpovednosť
- logické myslenie
- tímová práca

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je novovznikajúci výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Zamestnávať bude okolo 200 zamestnancov do konca roku 2017. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastnových výrobkov - interiéry automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.
AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.

Die AIS Unternehmensgruppe ist ein modernes Unternehmen mit Stammsitz in Niedernberg (Bayern). Als Automobilzulieferer operieren wir weltweit und sind mit über 800 Beschäftigten an sechs Standorten präsent.

AIS ist Entwicklungspartner mit allen Möglichkeiten der Verifizierung und der Produktvalidierung. In enger Kooperation mit unseren Kunden und Partnern entstehen ganzheitliche Lösungen für komplexe Kunststoffmodule von modernen Fahrzeuginnenräumen.

Entscheidende Impulse zu geben erfordert Visionen sowie den Mut, das Bestehende immer wieder zu hinterfragen. So wird Begeisterung zum Motor für Innovation und Leistung.
Kurze Entscheidungswege und Schnelligkeit sind ein Markenzeichen unserer Unternehmensgruppe.

Leistung für die Mobilität der Zukunft.

Priemyselný park - Tupá časť Chorvatice 261
935 84 Tupá časť Chorvatice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2823994   Dátum zverejnenia: 23.11.2016