Operátor výroby (s elektrotechnickým alebo technickým vzdelaním)

Lincoln Electric Slovakia s.r.o. „v likvidácii“

Miesto práce
Hlohovecká 6, 951 41 Lužianky, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za čo budete zodpovedný?
- montáž výrobkov, resp. komponentov na pridelenej výrobnej
linke podľa technologických postupov, výrobného plánu a
výrobnej dokumentácie,
- dodržiavanie bezpečnostných pravidiel a navrhovanie možných
zlepšení v oblasti bezpečnosti práce,

Čo ponúkame?
- prácu na jednu zmenu 7:00 - 15:30 (pondelok - piatok),
- mesačné bonusy za výkon, dochádzku, prítomnosť na
pracovisku,
- bonus za nadštandardné úsilie KAIZEN,
- 85% príspevok na stravu v závodnej jedálni,
- narodeninové, vianočné poukážky,
- príspevok na vzdelávanie,
- príspevok do III.piliera,
- a ďalšie atraktívne benefity vyplývajúce zo sociálneho
programu spoločnosti.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na mailovú adresu: [email protected].
Ďakujeme za Váš záujem, v prípade veľkého záujmu budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?
- vzdelanie technického alebo elektrotechnického smeru výhodou,
- manuálnu zručnosť,
- zodpovednosť, pozitívny prístup, samostatnosť.

Air Liquide Welding Central Europe, s.r.o. je členom poprednej americkej skupiny LINCOLN ELECTRIC, v obore zvárania a rezania.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2593009  Dátum zverejnenia: 12.5.2017