Servisný technik, pobočka Šaľa

Air Consulting, spol. s r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac1100 - 1300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servis, oprava a údržba stacionárnych aj mobilných vzduchových kompresorov, servis, oprava a údržba dúchadiel, servis, oprava a údržba vývev, servis, oprava a údržba vákuových systémov, servis, oprava a údržba elektrických generátorov, servis, oprava a údržba sušičov, servis, oprava a údržba filtrov, servis, oprava a údržba separátorov oleja a vody,

• práca v stabilnej spoločnosti • vzdelávanie, profesionálny rast v obore• 13.plat• štvrťročné odmeny • služobný automobil• služobný telefón

Žiadosti spolu s profesným životopisom v slovenskom jazyku prosíme zasielať e-mailom na e-mail: [email protected] .

Žiadosti spolu so životopisom zasielať do 05.05.2024

V žiadosti prosíme uvádzať kontaktné telefóne číslo a súhlas na spracovanie osobných údajov v databáze uchádzačov na dobu do 1 roka. Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti na adresu našej spoločnosti.

Na osobný pohovor budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, a to po termíne ukončenia zasielania životopisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo; mechanik strojov a zariadení; elektrotechnické a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Obsluha strojov - Základy
Oprava strojov a zariadení - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v odbore nie je podmienkou, avšak vítaná v obore údržby rotačných strojov
• schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
• schopnosť identifikácie a opravy poruchy
• bezúhonnosť
• flexibilita, manuálna zručnosť, precíznosť, včasnosť, komunikatívnosť

Naša spoločnosť je výhradným zástupcom nemeckého výrobcu KAESER pre Slovenskú republiku od roku 1995.
Zaoberáme sa realizáciou kompresorových a vákuových staníc, predajom a servisom stacionárnych vzduchových kompresorov, ďalej mobilných vzduchových kompresorov, dúchadiel, vývev a vákuových systémov, elektrických generátorov a zváračiek, zariadení pre úpravu stlačeného vzduchu ako sú sušiče, filtre, separátory oleja a vody a nadstavbové riadiace systémy kompresorových a vákuových staníc. V svojich štyroch prevádzkach ponúkame profesionálne servisné a obchodné služby, prenájom zariadení a poradenstvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4788415  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac