Informace o pracovním místě

Místo práce
Beroun
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Air Cargo Transport s.r.o.

Aircargo Transport je mezinárodní dopravce se silnou pozicí na evropském trhu. Zabýváme se náhradní leteckou dopravou, přepravou léčiv, elektroniky, a speciálních zásilek vysoké hodnoty. Disponujeme flotilou čtyřiceti nových moderně vybavených kamionů. Zaměřujeme se na celou Evropu, doprava je koordinována z našich kanceláří v Emmerichu nad Rýnem a v Berouně.
Naše silná stránka? Aircargo je doprava spolehlivá, flexibilní a inovativní.

Ridic MKD letecka preprava 43000 – 53000.-

Stabilní stále se rozvíjející společnost Aircargo Transport hledá do svého týmu nové kolegy na pozici:

řidič MKD – samostatní řidiči i dvouposádky.

Náplň práce:
  • přeprava leteckých zásilek v rámci EU

  • manuálně nenáročná práce, vhodná i pro ženy nebo manželské páry
  • nový vozový park, návěsy s posuvnou podlahou, friga, skříně – vše pravidelně servisováno
  • turnusové služby 13/5, nebo zkrácený úvazek 13/13, služební vůz k dispozici pro střídání (odjezd Liberec nebo Buštěhrad u Kladna)
  • 100% podpora dispečinku 24/7, pravidelný výplatní termín 1x měsíčně – mzda vždy včas na účtu.

Požadujeme :
• řidičské oprávnění C+E + profesní průkaz (digitální karta řidiče)
• čistý trestní rejstřík
• spolehlivost, zodpovědnost
• ADR základní (možno doplnit u nás na naše náklady)
• základní znalost AJ nebo NJ

• praxe v řízení kamionu (tahač + návěs), praxe v přepravě leteckých zásilek výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• motivující finanční ohodnocení, věrnostní program, příspěvek na důchodové připojištění
• přístup k novým technologiím a technickému vybavení
• další odborné vzdělávání

• nástupní hrubá mzda: 22.500,- Kč jednoposádka nebo 19.125.- dvouposádka.

Diety: 45EUR/den (i za CZ a cestu do práce), po 6 měsících 47 EUR/den, po roce 49 EUR/den

Příplatky za práci v noci, o víkendu, ve svátek. Věrnostní program – pravidelné navyšování základní mzdy dle odpracovaných let, příspěvek na důchodové pojištění 1000 Kč měsíčně po zkušební době.

(Nástup: cca 42400 – 49600 CZK, poté 44500 – 52300 čistého dle počtu odpracovaných dnů v měsíci )

Adresa společnosti
Hrnčířská 642
26601 Beroun
Kontakt
Kontaktní osoba: Drahoslava Ryndová
Tel.: 606431341
E-mail: poslat životopis

ID: 3156196   Dátum zverejnenia: 9.8.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.