Řidič MKD

Air Cargo Transport s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní stále se rozvíjející společnost Aircargo Transport hledá do svého týmu nové kolegy na pozici:

řidič MKD – samostatní řidiči i dvouposádky.

Náplň práce:
- přeprava leteckých zásilek v rámci EU

- manuálně nenáročná práce, vhodná i pro ženy nebo manželské páry
- nový vozový park, návěsy s posuvnou podlahou, friga, skříně – vše pravidelně servisováno
- turnusové služby 14/5, nebo zkrácený úvazek 14/14, služební vůz k dispozici pro střídání (odjezd Liberec nebo Buštěhrad u Kladna)
- 100% podpora dispečinku 24/7, pravidelný výplatní termín 1x měsíčně – mzda vždy včas na účtu.

Požadujeme :
• řidičské oprávnění C+E + profesní průkaz (digitální karta řidiče)
• čistý trestní rejstřík
• spolehlivost, zodpovědnost
• ADR základní (možno doplnit u nás na naše náklady)
• základní znalost AJ nebo NJ

• praxe v řízení kamionu (tahač + návěs), praxe v přepravě leteckých zásilek výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• motivující finanční ohodnocení, věrnostní program, příspěvek na důchodové připojištění
• přístup k novým technologiím a technickému vybavení
• další odborné vzdělávání
• nástupní hrubá mzda: 20.000,- Kč jednoposádka (nebo 17.000.- dvouposádka)

diety 45 EUR/den, po 6 měsících 47 EUR/den, po roce 49 EUR/den.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2970371  Dátum zverejnenia: 10.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.