Kuchár

AH GASTRO s.r.o.

Miesto práce
Šurany, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie surovín na prípravu jedál
- kalkulácia a návrhy pre väčšie organizované akcie, catteringy od 15-150 osôb
- príprava pokrmov, teplej a studenej kuchyne a zodpovednosť za ich kvalitu
- kontrola kvality hotových jedál,
- aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie dôrazu na estetickú stránku pokrmov
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- sledovanie správnych skladových zásob základných surovín, znalosť gastronomického sortimentu
- spolupodieľanie sa na tvorbe jedálneho lístka, receptúr,
- dodržiavanie hygienických noriem, predpisov HACCP a vnútorných pravidiel

- hlavný pracovný pomer
- možnosť spoluvytvárať nový kolektív i pracovný koncept
- výhodné platové podmienky
- možnosť profesionálneho vzdelávania
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce Šurany.
Poprosíme len uchádzačov vyučených v odbore s praxou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

8

- kreatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť
- flexibilnosť, ústretovosť, slušné a profesionálne vystupovanie voči personálu
- prax v zahraničí vítaná
- organizátor práce

Spoločnosť zaoberajúca sa reštauračnými , cateringovými službami a závodným stravovaním. Sme na trhu už 25 rokov a 11 rokov sa úspešne venujeme reštauračným službám. Neustále sa rozvíjame, zlepšujeme a rozrastáme....

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2569229  Dátum zverejnenia: 5.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou