Logo ags 92, s. r. o.

Brand Manager/ka značiek s dojčenským sortimentom

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
OC Korzo, Pestovateľská 13, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teraz hľadáme novú posilu - zodpovednú, komunikatívnu a príjemnú kolegyňu či kolegu, ktorý/á nám pomôže budovať naše značky, ktoré distribuujeme. Všetky sú nadnárodného charakteru renomovaných zahraničných spoločností.

Máš skúsenosti s brand manažmentom a rozumieš rozdielu v komunikácii pre B2C a B2B kanály?
Poznáš značky ako Philips Avent, Chicco, Waterwipes, Kinderkraft, EasyWalker, alebo americkú spoločnosť Kids II a ich značky? Chcel/a by si ich spoznať hlbšie a budovať niektoré z týchto značiek v rámci regiónu V4?
Si na sociálnych sieťach ako ryba vo vode a dokážeš tvoriť kreatívny obsah?
Komunikáciu v angličtine zvládaš ľavou zadnou?

Ak áno, potom hľadáme práve Teba! :)

Za čo budeš zodpovedný/á?

● Príprava a realizácia marketingovej stratégie pre 3 vybrané medzinárodné značky dojčenských produktov, ktorých sme výhradný distribútor
● Podpora predaja zverených značiek vo všetkých predajných kanáloch (veľkoobchod, maloobchod, e-commerce, export)
● Zadávanie grafiky, príprava podkladov pre grafika, vymýšľanie vizuálov pre web, sociálne siete ale aj kamenné predajne
● Budovanie brand awareness na trhu V4, skrze všetky druhy komunikačných kanálov, na B2C a B2B segmenty
● Podpora predajných tímov, príprava prezentácií produktov pre obchodných partnerov aj vlastné predajne
● Príprava a hodnotenie rozpočtov za pridelené strediská
● Správa sociálnych sietí pridelených značiek (Facebook, Instagram)
● Priama komunikácia s výrobcom danej značky o smerovaní marketingu a marketingových rozpočtoch
● Sledovanie vývoju predaja a konkurencie

Čo od teba očakávame?

● Skúsenosť s brand a influencer marketingom
● Kreatívneho ducha s dobrou orientáciou na sociálnych sieťach
● Dokážeš zorganizovať nielen svoju prácu, ale aj prácu grafika
● Základná znalosť grafiky – Adobe, Canva a iné (pre lepšiu koordináciu grafika a drobné úpravy či vlastné drobné projekty)
● Značný zápal pre prácu a schopnosť pracovať pod tlakom
● Skvelá znalosť slovenského alebo českého jazyka – tvorba textov
● Angličtina na komunikatívnej úrovni (B2/C1) – slovom aj písmom – komunikácia so zahraničnými dodávateľmi a preklad produktových informácií
● Si starostlivý, samostatný človek, máš zmysel pre detail a dokážeš veci dotiahnuť do konca
● Vieš sa nad vecami zamyslieť, analyticky uvažovať a vidieť súvislosti
● Dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, Power Point)
● Máš tímového ducha, vieš konať na rovinu a otvorene
● Si typ, ktorého práca vždy bavila, baví a baviť bude a má ambície veci posúvať ďalej

Čo ti môžeme ponúknuť?

● Priateľský a otvorený prístup
● Byť súčasťou tímu, ktorý je dominantnou jednotkou na trhu v krásnom odbore dojčenského sortimentu a materstva
● Príspevok na stravovanie, zľavu na predávaný sortiment, hradený mobilný paušál
● Nie sme „korporát“ vieme sa rýchlo rozhodovať, prekračovať hranice, skúšať nové veci, ale pri tom všetkom stále mať našich zákazníkov ako to najdôležitejšie za každých okolností.
● Príjemné pracovné prostredie v kancelárii v OC Korzo v Bratislave

Pracujeme v systéme Money S5.

A kedy k nám môžeš naskočiť? Čím skôr, tým lepšie :)

Dočítal/a si až sem a zaujala ťa naša ponuka?
Pošli nám:
Na čom si pracoval/a a kam si to posunul/a
Prečo si myslíš, že sa k nám hodíš
A pridaj tiež svoje CV :)

Daj nám o sebe vedieť! Radi sa s tebou spojíme a porozprávame sa o Tvojej predstave a našich možnostiach :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Grafika - Základy
Brand marketing - Pokročilý
Influencer marketing - Pokročilý

Sme skupina ags92 s.r.o., a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ v živote rodičov.

Kto sme?

Sme najväčší distribútor a predajca svetových značiek dojčenského sortimentu na českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu.

Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Kinderkraft, Skip Hop a okrem distribúcie vyrábame a rozvíjame aj našu vlastnú značku Petite&Mars.

Vlastníme sieť maloobchodných predajní Feedo, ktoré ponúkajú široký sortiment dojčenského tovaru. Tieto predajne sú úzko prepojené s našimi internetovými obchodmi, ako sú www.feedo.cz, www.feedo.sk a www.predeti.sk, ktoré sú najväčšími špecializovanými obchodmi v oblasti detského tovaru v Čechách a na Slovensku.

V ags92 nás je cca 220 v 4 krajinách s centrálnym skladom o rozlohe 11 500 m2 skladovej plochy. Máme majiteľov, ktorí sa priamo podieľajú na rozhodovaní o stratégii vedenia firmy, čo nám dovoľuje sa rozhodnúť rýchlo a následne rýchlo realizovať dôležité zmeny.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Dočekalová
E-mail: poslať životopis
ID: 4802018  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac