Junior nákupca predeti.sk, babiez

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 13, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie tovaru a zabezpečenie logistiky
- komunikácia s domácimi aj zahraničnými dodávateľmi
- cenotvorba
- plánovanie, sledovanie a optimalizácia zásob
- reportovanie, sledovanie obrátky a finančných ukazovateľov za pridelenú kategóriu
- výber optimálneho sortimentu a množstva tovaru v rámci pridelenej kategórie
- plánovanie akcií na podporu predaja
- organizovanie a kontrola práce pridelenej referentky

Práca v mladom dynamickom kolektíve, zamestnanecká zľava, firemné akcie, káva a balená voda na pracovisku zadarmo, notebook aj na súkromné účely, možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
ABRA - základy

Počet rokov praxe

1

Hľadáme procesne orientovaného človeka do teamu, ktorý sa nebojí robiť zmeny, má dobré organizačne a analytické schopnosti, je zodpovedný a vyzná sa v problematike skladového hospodárstva, ale má hlavne chuť pracovať a plniť ciele. Ovládanie programu Abra G4 je výhodou.
Ponúkame prácu v stabilnej a perspektívnej firme s príjemným kolektívom, príležitosť na sebarealizáciu, vzdelávanie a odborný rast.

Jednotka na trhu dojčenského tovaru pôsobiaca v Českej a Slovenskej republike a Maďarsku. Distribútor úspešných značiek, ktoré sú lídrami vo svojich kategóriách ako sú Philips Avent, Chicco, Concord, Phil&Teds, Nattou, Snuza, Bright Starts, Babyono, Petite&Mars a veľa ďalších.
Spoločnosť distribuuje do všetkých relevantných predajných kanálov, do nadnárodných sietí a pokrýva celý nezávislý trh. Prevádzkovateľ najväčšej siete maloobchodných predajní s dojčenským tovarom „predeti.sk“ na Slovensku a „babiez“ v Českej republike a Maďarsku, viac ako 7000 m2 predajnej plochy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ags 92 s.r.o.
Pestovateľská 13
821 04 Bratislava
ID: 2817400   Dátum zverejnenia: 18.11.2016