Regionálni predajcovia vstupov do prvovýroby

AGROTRADE GROUP spol. s r.o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou pri ústnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť a starostlivosť o zverených zákazníkov, aktívna komunikácia so zákazníkmi
- rozširovanie zákazníckej siete
- aktívna spolupráca s obchodným oddelením
- poskytovanie podpory k predávaným produktom
- zabezpečovanie monitoringu a analýzy trhového prostredia, konkurencie, potrieb zákazníkov atď.

- služobné auto - výkon práce v mieste a okolí svojho bydliska,
- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- istota finančného ohodnotenia
- dobré pracovné podmienky
- flexibilný pracovný čas
- notebook, mobilný internet, mobilný telefón
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- nástupný plat dohodou na základe doterajších pracovných skúseností, flexibilná zložka platu podľa výsledkov a miery splnenia zadefinovaných úloh

V prípade, ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis so žiadosťou na danú pozíciu emailom, faxom alebo poštou na doleuvedenú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme všetkým uchádzačom; kontaktovať však budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

“V zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti AGROTRADE GROUP spol. s r.o. pre účely nájdenia zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po uplynutí tejto doby budú údaje z evidencie vyradené a zlikvidované v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Zároveň si Vás dovoľujeme poučiť o Vašich právach v zmysle § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, najmä o práve na opravu alebo likvidáciu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania ako aj na likvidáciu osobných údajov, ktorých účel spracúvania sa skončil.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v poľnohospodárskej prvovýrobe,
- dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,
- flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť, iniciatíva, motivácia, vysoké pracovné nasadenie a orientácia na výsledok,
- znalosť poľnohospodárskej prvovýroby,
- obchodné skúsenosti výhodou,
- ochota cestovať a samostatne pracovať,
- anglický, nemecký, maďarský jazyk a iné jazyky vítané

Firma s 30 ročnou históriou, celoslovenským pôsobením a významným postavením na trhu v oblasti poľnohospodárstva. Spoločnosť sa zaoberá predajom poľnohospodárskych strojov, servisom a predajom náhradných dielov, predajom chémie, hnojív, osív, komodít, poskytovaním služieb na zabezpečenie poľnohospodárskej výroby a stavebnou činnosťou pre poľnohospodárstvo. Mimo to všetko sa firma už 20 rokov venuje aj vlastnej poľnohospodárskej prvovýrobe. V rámci skupiny sa rozhodla spracovávať a ponúkať svoje poľnohospodárske a potravinárske výroby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2682732  Dátum zverejnenia: 9.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou pri ústnom pohovore