Predavač slovenských špecialít

AGROTRADE GROUP spol. s r.o.

Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Gelnica
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
1 000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za prevádzku predajne
• predaj balených mäsových výrobkov, výrobkov z ovčieho a kravského mlieka, zemiakových výrobkov, vín a iných farmárskych produktov
• tepelná príprava špecialít z mäsa
• poskytovanie informácií o tovare
• pomoc pri výbere tovaru a asistencia
• administratívna činnosť spojená s predajom a súvisiaca s prevádzkou
• objednávanie tovaru, preberanie tovaru
• predaj konečnému spotrebiteľovi
• práca s registračnou pokladňou a PC
• dokladanie tovaru, kontrola regálov a aranžovanie tovaru
• kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
• udržiavanie čistoty a poriadku v predajni
• práca na pravidelných inventúrach
• riešenie reklamácií
Predaj bude uskutočňovaný z pojazdných predajní, ktoré budú propagovať a predávať výrobky na stabilnom mieste ako aj na akciách, festivaloch, trhoch a pod. na Slovensku.

Bližšie informácie o voľných pracovných pozíciách nájdete na našej internetovej stránke www.farmfoods.sk.

• výkon práce v mieste resp. okolí svojho bydliska na celom území SR
• motivujúce finančné ohodnotenie min. 1 000 € (fixný plat 500 EUR brutto + pohyblivá zložka v závislosti od predaja)

Sme slovenskí poľnohospodári, ktorí sa rozhodli svoje domáce farmárske výrobky predávať spoločne v krátkom potravinárskom reťazci FARMFOODS za účelom priniesť výnimočné produkty z našich fariem priamo k spotrebiteľovi.
Viac informácií na www.farmfoods.sk.

Ďakujeme všetkým uchádzačom; kontaktovať však budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.1.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, predavač, obchod

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve
• skúšky odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností alebo vzdelanie v odbore obchod, potravinárstvo
• výhodou sú znalosti z obchodu, skúsenosti s predajom mäsa, mäsových výrobkov a potravín
• prax s prácou na pokladni
• hmotná zodpovednosť za zverený tovar
• príjemné vystupovanie, ochota obslúžiť zákazníkov
• schopnosť pracovať v tíme
• samostatnosť, komunikatívnosť, profesionálny prístup k zákazníkom
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• vzťah a záujem o zdravú výživu

Firma s 23 ročnou históriou, celoslovenským pôsobením a významným postavením na trhu v oblasti poľnohospodárstva. Spoločnosť sa zaoberá predajom poľnohospodárskych strojov, servisom a predajom náhradných dielov, predajom chémie, hnojív, osív, komodít, poskytovaním služieb na zabezpečenie poľnohospodárskej výroby a stavebnou činnosťou pre poľnohospodárstvo. Mimo to všetko sa firma už 20 rokov venuje aj vlastnej poľnohospodárskej prvovýrobe. V rámci skupiny sa rozhodla spracovávať a ponúkať svoje poľnohospodárske a potravinárske výrobky pod jednou značkou a predávať ich aj prostredníctvom elektronického obchodu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AGROTRADE GROUP, spol. s r. o.
Šafárikova 124
048 01 Rožňava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Elexová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2628514   Dátum zverejnenia: 2.12.2016