Marketingový specialista

AGROTEC a.s.

Místo práce
Hustopeče, Slovenská republika, Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste silná, energická a kreativní osobnost, která nehledá pouze volné pracovní místo, ale zejména prostor, ve kterém se může účastnit plánovaného růstu společnosti? Chcete se realizovat v oblasti marketingu technických produktů a služeb?

Baví Vás zemědělská technika?

Chcete pracovat v silné a prosperující společnosti, která je významným hráčem na trhu?

Pak neváhejte a rozšiřte náš tým. Budete mít možnost tvořit marketingovou komunikaci pro naši klíčovou značku.

společnost AGROTEC a.s., jeden z nejvýznamnějších dodavatelů zemědělské techniky pro Českou a Slovenskou republiku hledá vhodného uchazeče na pozici MARKETINGOVÝ SPECIALISTA pro přední světovou značku New Holland

Pracovní náplň

- Spolupráce při vytváření marketingové strategie a komunikačního mixu svěřených značek
- Realizace marketingových kampaní a řízení marketingového rozpočtu
- Organizace akcí na podporu prodeje včetně účastí na výstavách a veletrzích
- Zajišťování grafických návrhů inzerce a reklamních tiskovin, úzká spolupráce s grafikem
- Komunikace a vyjednávání s dodavatelskými agenturami jako jsou grafická studia, PR,
reklamní studia, tiskárny, média apod.
- Tvorba a správa webových stránek, práce se sociálními sítěmi
- Sledování vývoje, trendů, novinek a konkurence v odvětví
- Komunikace s výrobcem a jednání o realizaci kampaní
- Vedení databáze VIP zákazníků, CRM reporting

Požadujeme

- VŠ / SŠ vzdělání – technické, obchodní, marketing
- Praxe v oblasti marketingu, obchodu výhodou
- Orientace v oblasti zemědělské techniky výhodou
- Koncepční a kreativní myšlení
- Výborné komunikativní a organizační schopnosti
- Dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office)
- Znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Znalost slovenského jazyka
- ŘP sk. B

Nabízíme

- Zajímavou a náročnou práci s prostorem pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
- Výborné zázemí silné a stabilní společnosti
- Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
- Vzdělávání, kontakt s novinkami v oblasti marketingu
- Možnost účasti na veletrzích a školících programech v Česku i zahraničí
- Motivující finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity formou „kafeterie“¨

V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení.
Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2249707  Dátum zverejnenia: 14.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.