Marketingový špecialista

Agrotec a.s.

Miesto práce
Zlatomoravecká cesta, 949 01 Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Reklama a podpora predaja produktov - nákladné, osobné vozidlá, poľnohospodárska technika
- Rozvoj inzercie a webovej reklamy, spolupráca s odbornými médiami
- Tvorba a správa webových stránok spoločností
- Plánovanie a realizácia marketingových projektov, akcií a kampaní
- Aktívna účasť na výstavách a predvádzacích akciách
- Príprava a tvorba obchodných materiálov a informácií
- Vedenie databázy VIP zákazníkov, CRM reporting
- Sledovanie vývoja, trendov, noviniek, konkurencie v odvetví

- Zaujímavá a náročná práca s priestorom na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
- Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- Vzdelávanie a kontakt s novinkami v oblasti marketingu
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Ďalšie zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax min. 2 roky v oblasti marketingu produktov, na B2B trhu
- Koncepčné a kreatívne myslenie
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Kreatívna osoba so záujmom o marketing, propagáciu a predaj
- Skúsenosť s technickým produktom a B2B segmentom

Spoločnosť AGROTEC vznikla v roku 1990. Za dobu svojej existencie sa stala jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú a Slovenskú republiku. Celý záber aktivít je okrem spoločnosti AGROTEC a.s. zabezpečovaný firmami AGRI CS a.s., AGROTEC servis s.r.o., AGRI CS Slovakia s.r.o a BMC, spol. s r.o. Všetky subjekty sú združené v skupine AGROTEC Group.
Spoločnosť AGRI CS Slovakia s.r.o., významný slovenský predajca poľnohospodárskej a stavebnej techniky, pôsobí na trhu od roku 1992. Hlavná činnosť je spojená s postavením importéra poľnohospodárskej techniky na slovenskom trhu. Statégiou AGRI CS Slovakia s.r.o. je rozširovať ponuku služieb pre poľnohospodárov. Neustále posilňuje svoje postavenie v predaji a servise poľnohospodárskej a stavebnej techniky na Slovensku.
Spoločnosť BMC, spol. s r.o. vznikla v roku 1993. Jej hlavná aktivita je spojená s úlohou dealera nákladných vozidiel značky IVECO a Fiat Professional a osobných vozidiel značky JEEP na Slovensku.
ID: 2226699  Dátum zverejnenia: 18.8.2015