Pracovník vo výrobe

Agrospolok s.r.o.

Svätý Peter, Pivničná 35, Nitriansky kraj, okres Rimavská Sobota, okres Komárno, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou každodennej práce je:
- obsluha strojov a zariadení v prevádzke
- manipulácia s materiálom,
- balenie tovaru a príprava na expedíciu
- zvládnutie malých opráv, oceňuje sa zručnosť
- vedenie odpadového hospodárstva
- správa a dohľad nad prevádzkou

Pre záujemcov z Rimavskej Soboty : prvých 12 mesiacov je zaučenie a práca v závode v obci Svätý Peter. Spoločnosť zabezpečuje ubytovanie a dopravu.

Ponúkame stabilné pracovné zázemie vo výrobe s 25 ročnou tradíciou.
Výhoda a motivácia pre zamestnanca môže byť aj:
- rozšírené sociálne benefity
- možnosť flexibilného pracovného času
- príspevok na dochádzku po skončení skúšobnej doby
- pravidelné zmluvné navýšenie mzdy každý rok ku 1.1.

Životopisy prosíme posielať jedine cez portál www.profesia.sk. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady úspešného absolvovania pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal mať :
- záujem o technológie a technologické procesy
- zručnosti domáceho kutila
- záujem o logistiku a skladového hospodárstvo

Spoločnosť Agrospolok s.r.o. sa zaoberá skladovaním, priemyselnom výrobou, spracovaním včelieho vosku a výrobou a predajom produktov zo včelieho vosku. Sídlo a sklad spoločnosti je v Rimavskej Sobote, výroba a spracovanie prebieha v obci Svätý Peter pri Komárne.

Uchádzač o pracovné miesto musí uviesť v žiadosti o prijatie súhlas s poskytnutím a spracovaním osobných údajov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2340777  Dátum zverejnenia: 29.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou