Traktorista a kombajnista

Agropotravinárske družstvo Malčice

Miesto práce
Malčice 200, 072 06 Malčice, okres Michalovce
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha traktorov, kombajnu, nakladača, bagra a postrekovača,
- starostlivosť a údržba strojov,
- všeobecné práce na dvore.

- moderný strojový park,
- príjemná pracovná klíma v mladom kolektíve,
- dobré šance kariérneho postupu v rastúcej firme,
- neskôr pracovná zmluva na dobu neurčitú,
- príspevky na dovolenku a vianočné odmeny,
- preberanie nákladov pri kvalifikácii, školeniach a seminároch,
- bezplatné ochranné pracovné oblečenie pre spolupracovníkov pracujúcich v podniku,
- bezplatné zdravotné prehliadky.

Z dôvodu prírastku obhospodarovanej pôdy hľadáme od marca 2017 viacerých traktoristov a kombajnistov.
Čítané budú iba kompletné podklady k žiadosti:
1. Sprievodný list
2. Titulná strana s profesionálnou fotografiou
3. Tabuľkový životopis
4. Pracovné posudky

Podklady k žiadosti, prosím, zasielať do 17. februára 2017 e-mailom na [email protected] alebo poštou na APD Malčice, Hlavná 200, 072 06 Malčice.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E, T

- skúsenosti so zaobchádzaním s veľkými strojmi (traktor, bager, kamión,...),
- technické zručnosti,
- zváranie,
- skúsenosti s prácou na počítači,
- chuť učiť sa niečo nové,
- zvyknutý pracovať cez víkendy a v noci.

APD Malčice je moderným poľnohospodárskym podnikom, zameraným na rastlinnú výrobu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2891635  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou