Mechanik

Agropotravinárske družstvo Malčice

Miesto práce
OBEC MALČICE, 072 06 Malčice
Termín nástupu
01.03.2020
5 - 6,5 EUR/hod.Nástupná mzda 5,00 € brutto/hod., po skončení skúšobnej doby možnosť navýšiť až do 6,50 € brutto/hod. v závislosti od skúseností a pracovných schopností kandidáta. Priemerná mesačná mzda po ukončení skúšobnej doby sa môže pohybovať na úrovni približne 1 300 € netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mechanika, ktorý prevezme tiež úlohy mechanizátora!
Hlavnou náplňou práce bude:
- oprava a údržba poľnohospodárskych strojov,
- starostlivosť o dielňu a sklad náhradných dielov,
- výpomoc pri obsluhe poľnohospodárskych strojov.

- príjemná pracovná klíma v mladom tíme,
- dobré šance kariérneho postupu v rastúcej firme,
- pracovná zmluva na dobu neurčitú,
- nadtarifné príplatky za výkon,
- príplatky za pracovné nasadenie pri dlhodobých nadčasových prácach, za prácu v sobotu, v nedeľu, vo sviatok,
- vianočné odmeny a darčeky,
- firemné akcie a vianočné večierky,
- benefit v podobe 10 dní dovolenky naviac (t. z. celkovo 30 resp. 35 dní dovolenky za kalendárny rok),
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- preberanie nákladov pri kvalifikácii, školeniach a seminároch,
- bezplatné ochranné pracovné oblečenie pre spolupracovníkov pracujúcich v podniku,
- bezplatné zdravotné prehliadky.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s Vaším životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov, prosím, zasielajte do 17. februára 2020 e-mailom na [email protected] alebo poštou na Agropotravinárske družstvo Malčice, 072 06 Malčice.
Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik zariadení, automechanik alebo porovnateľná kvalifikácia

Vodičský preukaz

C, T

Počet rokov praxe

3

- zváranie,
- vedomosti z hydrauliky a pneumatiky výhodou, nie však podmienkou,
- vedomosti v elektrike a elektronike výhodou, nie však podmienkou,
- základné znalosti nemčiny alebo angličtiny výhodou, nie však podmienkou

APD Malčice je moderným poľnohospodárskym podnikom, zameraným na rastlinnú výrobu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2891612  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 6,5 EUR/hod.Nástupná mzda 5,00 € brutto/hod., po skončení skúšobnej doby možnosť navýšiť až do 6,50 € brutto/hod. v závislosti od skúseností a pracovných schopností kandidáta. Priemerná mesačná mzda po ukončení skúšobnej doby sa môže pohybovať na úrovni približne 1 300 € netto.