Logo AGROMAČAJ a.s.

Mechanizátor

AGROMAČAJ a.s.

Miesto práce
Trebatice
Termín nástupu
1.6.2024
Od 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda je najnižšou garantovanou mzdou pre danú pozíciu. Výsledná mzda bude predmetom dohody v závislosti od odborných znalostí a praktických skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme najväčším slovenským pestovateľom zemiakov, cibule a inej zeleniny, ktorú balíme a dodávame do obchodných reťazcov. Disponujeme najmodernejšou poľnohospodárskou technikou výrobcov John Deere, Claas, New Holland, Lemken, Väderstad, Agrifac, Manitou, Merlo a iných značiek špeciálnej techniky.

Pre naše stredisko v Trebaticiach, ktoré je zamerané hlavne na pestovanie obilnín, repky a výkrm HD, hľadáme motivovaného, odborne a technicky zdatného kolegu na pozíciu mechanizátor. Hlavnou náplňou práce danej pozície je:

- zodpovednosť za technický stav a údržbu strojov a zariadení,

- riadenie a organizácia práce zamestnancov mechanizačného úseku,

- rozvrhovanie práce na strojoch a zariadeniach,

- plánovanie a realizácia opráv a údržby techniky a zariadení, technických kontrol a revízií,

- zabezpečenie evidencie poľnohospodárskej techniky, evidencie technických preukazov, sledovanie termínov TK a EK,

- komunikácia s externými partnermi,

- práca v systéme AgroCont (príprava podkladov pre iné oddelenia spoločnosti),

- zabezpečenie a kontrola poriadku na pracovisku, dodržiavania zásad BOZP, PO a interných predpisov spoločnosti,

- komunikácia a spolupráca s úsekom RV a ŽV,

- zabezpečenie technickej starostlivosti o objekty strediska.

- práca v priateľskom kolektíve v stabilnej spoločnosti,

- motivujúce finančné ohodnotenie,

- možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania,

- príspevok na tretí pilier doplnkového dôchodkového sporenia,

- práca s modernou technikou,

- služobné auto, mobil,

- mimoriadne odmeny podľa výsledkov spoločnosti,

- kvalitné pracovné oblečenie.

Ďakujeme za vaše životopisy v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme kandidátov najviac spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo - mechanizácia

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

mechanizátor

Počet rokov praxe

2

- technické myslenie,

- pozitívny vzťah k práci s modernými technológiami v poľnohospodárstve,

- znalosť Microsoft Office,

- samostatnosť a zodpovednosť,

- časová flexibilita,

- vysoké pracovné nasadenie,

- organizačné a komunikačné schopnosti,

- dôslednosť.

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním zeleniny, výrobou, nákupom a predajom tovaru a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, v Maďarsku a Českej republike. Sme najväčším pestovateľom zemiakov, cibule a inej zeleniny na Slovensku.
Disponujeme najmodernejšou poľnohospodárskou technikou výrobcov John Deere, Claas, New Holland, Lemken, Väderstad, Agrifac, Manitou, Merlo a iných značiek špeciálnej techniky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4813497  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac