Stavbyvedúci

Agrofim Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovedanie za organizovanie, riadenie a koordinovanie stavebných prác a iných činností na stavenisku.
-Vyhodnocovanie priebehu stavebných prác na pravidelnej báze,
-Účasť na kontrolných dňoch
-Evidovanie vykonaných stavebných prác v stavebnom denníku.
-Rozhodovanie o začatí a ukončení stavebných prác a iných činností na stavenisku a stavbe.
-Vydávanie pokynov týkajúcich sa stavebných prác, organizácie práce a pohybu osôb na stavenisku a na stavbe.
-Preberanie stavebných výrobkov, zisťovanie ich vhodnosti a určovanie ich umiestnenia a uskladnenia na stavenisku.
-Vydávanie príkazov na okamžité zastavenie stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe.
-Koordinovanie poradia stavebných prác.
-Vykazovanie cudzích osôb zo staveniska a zo stavby.

Vaše životopisy v ANGLICKOM JAZYKU očakávame na uvedenej e-mail adrese: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
Nutná znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-od uchádzača vyžadujeme ,,Platné osvedčenie SKSI o vykonaní odbornej skúšky pre činnosť stavbyvedúceho s odborným zameraním na pozemné stavby alebo akýkoľvek iný ekvivalentný doklad , ktorý oprávňuje držiteľa tohto dokladu vykonávať funkciu stavbyvedúceho na pozemných stavbách,,

SŠ alebo VŠ vzdelanie - stavebníctvo
• Minimálne 5 rokov skúseností
• ANGLICKÝ JAZYK -AKTÍVNA ZNALOSŤ
• Dôslednosť, precíznosť
• Vyjednávacie a organizačné schopnosti

Medzinárodná spoločnosť aktívne pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1996 v oblasti nízko-prietočných závlahových systémov, výstavby skleníkových hospodárstiev a dodávok technológii pre chov rýb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1790549  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou