Elektromechanik / elektronik s ubytováním

AGROFERT, a.s.

Místo práce
Herink, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rosteme a rozšiřujeme náš tým elektromechaniků o nového kolegu na pozici ELEKTROMECHANIK / ELEKTRONIK.
Seřizování, zkoušení, kontroly a opravy elektrických a technologických zařízení. Přesně to bude váš denní chleba v nově rozšířené moderní pekárně v Herinku u Prahy (okr. Praha - východ).

Co budete mít na starosti?

• Zkontrolujete, zapojíte a seřídíte elektrická a technologická zařízení.
• Budete provádět preventivní kontroly, aby vše fungovalo, jak má.
• Když se něco rozbije, tak to opravíte dle kvalifikace vyhlášky 50/78 Sb.
• Nové stroje a zařízení pečlivě zapojíte dle návodu výrobce.
• Budete odstraňovat případné závady dle revizních zpráv.

Co od vás očekáváme?

• Jste vyučen nebo máte středoškolské vzdělání v oboru elektrikář/elektronik.
• Víte co je vyhláška 50/78 Sb.
• Jste samostatný, pečlivý a umíte si poradit.
• Máte dobrý zdravotní stav.

Co nabízíme?

• Perspektivní zaměstnání, oporu silné a stabilní české společnosti.
• Náborový příspěvek ve výši 10.000Kč.
• Pro mimopražské možnost UBYTOVÁNÍ a DOPRAVY ZDARMA!
• 5 týdnů dovolené.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění.
• Zvýhodněné volání pro vás i vaši rodinu.
• Odborná školení
• Firemní oblečení a obuv.
• Přátelský kolektiv.
• Firemní autobus zajištěn ze stanice metra "C" Roztyly ZDARMA.

Nástup je možný ihned.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného odkazu. Během několika málo dní vám zavoláme. Těšíme se na vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3159256  Dátum zverejnenia: 14.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.