Expedient

AGROMAČAJ a.s.

Kráľová pri Senci 455, 900 50 Kráľová pri Senci, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 1.000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za kompletnosť a úplnosť expedovaného tovaru podľa požiadaviek odberateľa,
-práca pri expedícii výrobkov a tovaru, príprava zásielok určených na expedíciu,
-vizuálna kontrola kvality výrobkov,
-vystavovanie dodacích listov,
-kontrola vyšlých dodacích listov a dokladov,
-vystavuje sprievodné doklady k zásielkam,
-rieši reklamácie na dopravcov, komunikuje s colnými oddeleniami,
-príprava a expedícia tovaru za pomoci ručného skenera,
-kontrola údajov na prepravných štítkoch,
-výber a zabezpečovanie prepravy expedovaného tovaru,
-vykonávanie inventarizácie zásob,
-štandardné činnosti spojené s každodennou administratívnou prácou,

- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom kolektíve s modernou technikou
- ďalšie odborné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
- práca v dvojzmennej prevádzke- krátky/dlhý týždeň
- skúsenosti v spracovateľskom priemysle( poľnohospodárske produkty)
- skúsenosti v expedícií, s prácou v sklade, s dodacími listami

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním zeleniny, výrobou, nákupom a predajom tovaru a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, v Maďarsku a Českej republike. Sme najväčším pestovateľom zemiakov, cibule a inej zeleniny na Slovensku.
Disponujeme najmodernejšou poľnohospodárskou technikou výrobcov John Deere, Claas, New Holland, Lemken, Väderstad, Agrifac, Manitou, Merlo a iných značiek špeciálnej techniky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2703646  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 1.000 EUR