Obchodný zástupca

Agrobiosfer, s.r.o.

okres Martin, okres Turčianske Teplice, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Levice, okres Nitra, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikácia so zákazníkmi a vyhľadávanie nových zákazníkov
- zodpovednosť za predaj produktov a plnenie obchodných aktivít
- starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne
- prezentovanie spoločnosti na dňoch poľa, seminároch, výstavách a iných podujatiach
- sledovanie predajných výsledkov a cieľov
- pravidelný reporting obchodných činnost

- zvyšovanie odbornej kvalifikácie a obchodných zručností
- motivujúce finančné ohodnotenie a ďalšie benefity
- služobný automobil, notebook, mobil a i.
- sociálne aktivity

Požadujeme poslanie životopisu a motivačného listu. V prípade splnenia uvedených podmienok a kritérií Vás budeme kontaktovať a pozveme Vás na osobný pohovor.
Ďakujeme za prejavený záujem a poslanie Vášho životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- minimálne stredoškolské poľnohospodárske vzdelanie
- praktické skúsenosti v poľnohospodárstve min. 1 rok
- výborné komunikačné, prezentačné a organizačné zručnosti
- obchodné myslenie a aktívny prístup k predaju
- pracovné skúsenosti v obchode výhodou
- schopnosť učiť sa nové veci
- samostatnosť, zodpovednosť a disciplína
- vodičský preukaz B a ochota cestovať
- užívateľské znalosti práce na PC
- bydlisko v pridelenom regióne

Spoločnosť Agrobiosfer, s.r.o. pôsobí na slovenskom a českom trhu v oblasti špeciálnej výživy rastlín od roku 2011. Našou víziou je poskytovať pestovateľom inovatívne a efektívne riešenia vo výžive rastlín, ktoré pozitívne vplývajú na životné prostredie a zdravie človeka. ​
www.agrobiosfer.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1252914  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + variabilná zložka platu