Vedúci skladu

AGROB BUCHTAL SLOVENSKO, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú dohodnuté priamo na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné vedenie a organizácia skladu, výdaj a príjem tovaru, evidencia, DL, CMR, práca s VZV,práca s autom do 3,5 t.

Budú upresnené na pohovore.

Hľadáme kandidáta na dobu neurčitú. Všetci potencionálny kandidáti, ktorý sa chcú zamestnať len dočasne, nech svoje životopisy neposielajú.
Pracovný pomer bude s vybraným uchádzačom uzavretý ihneď.
Písomne budú prizvaní na pohovor len kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám. Vybraný kandidát bude preškolený podľa interných potrieb firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Vhodný kandidát sa musí preukázať predovšetkým po osobnostnej stránke. Očakávame zodpovedný a precízny prístup k práci, zmysel pre poriadok, schopnosť dodržať dohodnuté úlohy a termíny, veľké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, prax vo vedení motorového vozidla do 3,5 t, prácu s VZV.

Spoločnosť je výhradným zastúpením nemeckého koncernu Deutsche Steinzeug A.G. na Slovensku. Hlavné zameranie spoločnosti je veľkoobchodný a maloobchodný predaj tovaru určeného pre oblasť stavebníctva.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1985775  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú dohodnuté priamo na pohovore.