Správca farmy

Agro-Trend spol.s r.o. Černina

Miesto práce
okres Humenné, okres Vranov nad Topľou, okres Trebišov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
mzda podľa skúseností - bude upresnená na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o farmu / veľkokapacitný chov hoväzdieho dobytka / Hlavnou náplňou je ošetrovanie novonarodených teliat ,ošetrovanie kráv na pôrodni,výkrm hovädieho dobytka , upratovanie a údržba priestorov farmy /.

Byt priamo na farme, osobné motorové vozidlo ,mob.telefón a iné . Uvítali by sme manželský pár

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo- živočíšna výroba

Vodičský preukaz

B, T

-ochota pracovať a žiť na farme
-záujem o prácu v živočíšnej výrobe
-skúsenosti z chovu hovädzieho dobytka sú vítané
- schopnosť a záujem vzdelávať sa v oblasti modernej živočíšnej výroby
- flexibilita,
- dobrý zdravotný stav

Dynamická spoločnosť zameraná na chov hovädzieho dobytka /plemené kravy cca 2100ks/a pestovanie pšenice a kukurice .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2074497  Dátum zverejnenia: 8.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda podľa skúseností - bude upresnená na osobnom pohovore