Obchodný zástupca

TAMI GROUP

Miesto práce
okres Bardejov, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
september 2014
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce platobné podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Agro Tami, a.s. je je jedným z najvýznamnejších dodávateľov rýchloobrátkových potravín segmentu mlieko a mliečne výrobky v SR.
OZ našej spoločnosti je zodpovedný za predaj v danom regióne, vytváranie objednávok, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, pravidelný reporting a plnenie iných úloh v zmysle pokynov nadriadeného.

V prípade záujmu prosím zašlite svoju žiadosť, životopis, motivačný list na mailovú adresu [email protected] do 28.7.2014.

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Ideálnym kandidátom je vysoko komunikatívna osoba so záujmom pracovať. Náš budúci kolega chce byť vždy najlepší, je aktívny, orientovaný na zákazníka, empatický, asertívny a vždy slušný. Dôkladne pozná sortiment, ktorý predáva. Zaujíma sa o to, ako je vnímaný a hodnotený spotrebiteľmi. Vie definovať ich priania a očakávania. Navrhuje zlepšenia a povzbudzuje ostatných kolegov v práci.
Prax v obchode s rýchloobrátkovým potravinárskym tovarom a dôkladná znalosť regiónu výhodou.

Tatranská mliekareň a. s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1649733  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce platobné podmienky