Prijmeme chyžné do Miraj resort****

MIRAJ RESORT s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
11.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
520

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie hotelových izieb a spoločných hotelových priestorov, udržiavanie čistoty prideleného poschodia, manipulácia s hotelovým prádlom.

- práca v príjemnej atmosfére a dobrom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť rozvíjania vlastnej kreativity
- práca v moderne zariadenej prevádzke
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rozvoja

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám prosím Váš životopis na emailovú adresu [email protected] do predmetu napíšte názov pracovnej pozície na ktorú chcete nastúpiť. Napr. "Pomocný kuchár" Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Hotelový rezort Miraj je prémiový hotelový rezort nachádzajúci sa v severovýchodnej časti Lučenca mestská časť Opatová. Náš rezort ponúka prvotriedne ubytovanie za príjemné ceny. Súčasťou rezortu je bazén s morskou vodou, palmy a pravý morský piesok. Naším klientom ponúkame nezabudnuteľný zážitok s chuťou tej pravej exotickej dovolenky ako jediný rezort na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3081964  Dátum zverejnenia: 22.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520