Prijmeme čašníkov a barmanov - Leto 2017

MIRAJ RESORT s.r.o.

Miesto práce
Masarykova 30, okres Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov počas pracovných zmien, profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov.
- Presné zaznamenávanie objednávok, prinášanie a odnášanie jedál a nápojov
- Promptné servírovanie jedál a nápojov
- Ponúkanie a odporúčanie špecialít, dôkladná znalosť jedálneho a nápojového lístka ako aj vínnej karty
- Prípravné a obslužné práce počas banketov, kongresov a ďalších podujatí organizovaných v objekte aj mimo hotela

- práca v príjemnej atmosfére a dobrom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť rozvíjania vlastnej kreativity
- možnosť priameho kontaktu so zákazníkmi
- práca v moderne zariadenej prevádzke
- pranie uniformy je zabezpečené hotelom
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rozvoja

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám prosím Váš životopis spolu s názvom pozície o ktorú máte záujem na emailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hotelový rezort Miraj je prémiový hotelový rezort nachádzajúci sa v severovýchodnej časti Lučenca mestská časť Opatová. Náš rezort ponúka prvotriedne ubytovanie za príjemné ceny. Súčasťou rezortu je bazén s morskou vodou, palmy a pravý morský piesok. Naším klientom ponúkame nezabudnuteľný zážitok s chuťou tej pravej exotickej dovolenky ako jediný rezort na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2619696  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou