Referent správy majetku a služieb

AGRO CS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Výrobný závod - Veľké Dravce, okres Lučenec
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vypracovanie výkazov pre orgány štátnej správy, hlásenie Intrastat, recyklačný fond
evidencia OOPP a drobného majetku
účtovanie tovarových faktúr
vedenie dokumentácie poistných udalostí
vedenie evidencie výberu nových zamestnacov

Informácie o výberovom konaní

miesto výkonu práce: Veľké Dravce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, časová flexibilita

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre záhradné realizácie a ostatného doplnkového sortimentu
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2962095  Dátum zverejnenia: 10.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou