Manažér logistiky

AGRO CS Slovakia, a.s.

miesto výkonu práce Veľké Dravce (cca 20 km od LC), okres Lučenec, okres Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kompletná činnosť súvisiaca so zabezpečením prepravy tovaru k zákazníkom a zvoz vratných obalov prostredníctvom špedičných spoločností
-príprava návrhov zasielateľských a prepravných zmlúv a ich prerokovanie s dodávateľmi
-evidencia prepráv
-kontrola fakturácie logistických služieb
-spracovanie štatistických výstupov
-komunikácia so zákazníkmi

mobilný telefón

Žiadosti so životopisom zasielajte mailom na [email protected] alebo na adresu AGRO CS Slovakia, a. s., 985 42 Veľké Dravce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

systémové a riadiace schopnosti
schopnosť viesť obchodné rokovania
koncepčnosť
samostatnosť
komunikatívnosť
časová flexibilita
anglický a nemecký jazyk - výhodou

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre pestovanie a záhradné realizácie. Realizátor a líder predaja produktov v celej strednej Európe .
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2041772  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou