Reagujte bez životopisu

Kuchár

AGREX s.r.o.

Miesto práce
Námestie baníkov, Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiackoncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v meste Rožňava pre aktívneho človeka na pozíciu kuchár do nášho tímu, ktorého náplňou práce bude príprava jedál a la carte, príprava jedál na rôzne oslavy (svadby, stužkové, narodeninové oslavy atď.), spolupráca pri objednávaní, preberaní, kontrolovaní a skladovaní potravinárskych surovín.

práca v stabilnej spoločnosti
možnosť kariérneho a finančného rastu
možnosť postúpenia na pozíciu šéfkuchára
príjemné pracovné prostredie
možnosť spolupodieľať sa na tvorbe jedálneho lístka
možnosť odborného rastu formou vzdelávacích školení
moderne vybavená kuchyňa
získanie nových skúseností v dynamickom tíme
strava
poskytnutie ubytovania - hradí zamestnávateľ

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis so žiadosťou na danú pozíciu emailom alebo poštou na doleuvedenú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme všetkým uchádzačom; kontaktovať však budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

“V zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Agrex s .r.o. pre účely nájdenia zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po uplynutí tejto doby budú údaje z evidencie vyradené a zlikvidované v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Zároveň si Vás dovoľujeme poučiť o Vašich právach v zmysle § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, najmä o práve na opravu alebo likvidáciu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania ako aj na likvidáciu osobných údajov, ktorých účel spracúvania sa skončil.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

reštauračné služby

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oceníme nápaditosť, kreativitu, skúsenosti v odbore, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, flexibilitu, schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, komunikatívnosť,
zodpovednosť a spoľahlivosť .Maďarský jazyk vítaný

Spoločnosť Agrex s.r.o. prevádzkuje reštauráciu Tri ruže v centre mesta Rožňava, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie zariadenie v okolí. Naša reštaurácia je zameraná na tradičné miestne špeciality ale ponúkame jedlá aj z medzinárodnej kuchyne. Medzi naše ďalšie aktivity patrí poskytovanie stravovacích služieb na rôznych spoločenských podujatiach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2777669  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac