Obchodný zástupca

AGRA, s. r. o.

Langsfeldova 5402/1, 036 01 Martin, Žilinský kraj, okres Martin
Mzdové podmienky (brutto)
fix + % z marže

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ten čo si hľadá výzvy a niečo nové kde by sa mohol realizovať? Možno hľadáme práve teba!
Tvojou náplňou práce je budovanie nových vzťahov a udržiavanie stálych zákazníkov kde budeš predávať a ponúkať naše produkty. Pracuješ denne v teréne vo zverenom regióne kde pomáhaš našim stálym alebo novým zákazníkom s riešením ich požiadaviek. Tvojimi zákazníkmi sú poľnohospodárske družstvá,komunálne služby v mestách, malí a strední samostatne hospodáriaci roľníci a pod., ktorých navštevuješ a buduješ nielen obchodné vzťahy ale aj osobné, pretože naši zákazníci sú aj naši priatelia. Produktom Tvojej práce sú predané produkty z nášho portfólia . Od toho sa odvíja aj Tvoja odmena (fix + % z predaja), pri ktorej horná hranica neexistuje. Dobrých predajcov si vážime a aj ich dobre platíme.
Staneš sa súčasťou skvelého tímu! Za veľké nasadenie, tvrdú a poctivú prácu budeš veľmi dobre a spravodlivo odmeňovaný.

Zaškolenie, podpora a priebežné vzdelávanie
Práca s veľmi originálnymi produktami
Služobné auto
Služobný telefón
Služobný notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj poľnohospodárskej techniky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Veľmi dobrá komunikácia a obchodné zručnosti
Ťah na bránku
Chcieť sa učiť nové veci
Etika a zodpovednosť
Ochota denne cestovať
Podmienkou je prax v oblasti obchodu a predaja v oblasti strojárstva alebo poľnohospodárstva

Spoločnosť AGRA, s.r.o. vznikla v roku 1998 , zaoberá sa dovozom a predajom strojov pre poľnohospodárstvo, stavebníctvo a komunálnu sféru, predajom náhradných dielov a servisom. Zastupujeme viacerých významných zahraničných dodávateľov. So svojím obchodným sortimentom a prístupom požiadavkám k zákazníkom si spoločnosť vybudovala pevné miesto na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2553501  Dátum zverejnenia: 9.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + % z marže