Pracovník oddelenia podpory zákazníkov

AGO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dôležité: pracovná pozícia je na začiatok obsadzovaná na dobu určitú 2 roky

Pre nášho dlhoročného obchodného partnera pôsobiaceho v oblasti leteckého priemyslu hľadáme do tímu nového člena, ktorý bude pracovať na oddelení zákazníckej podpory. Vašimi hlavnými úlohami, no nie jedinými, bude:

- aktívna komunikácia s novými a potenciálnymi zákazníkmi ohľadom možnosti naplánovania servisných činností
- aktívna starostlivosť o existujúcich ale aj nových zákazníkov
- príprava cenových ponúk, príprava zmlúv pre zákazníkov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami s cieľom koordinácie ďalších aktivít
- byť kontaktnou osobou pre zákazníka pri komunikácii so spoločnosťou a pomoc pri riešení akýchkoľvek otázok
- komunikácia s letiskovými úradmi, organizácia prvých stretnutí medzi zákazníkom a vedúcimi pracovníkmi
- kontrola faktúr na základe podkladov od ostatných oddelení spoločnosti
- administratívna podpora pre zamestnancov spoločnosti pri zahraničných pracovných cestách
- komunikácia so zákazníkom ohľadom termínu príchodu zákazníka, vyzdvihnutie na letisku, organizácia ubytovania a dopravy, organizačné zabezpečenie letiskových poplatkov
- možnosť pravidelného cestovania s cieľom oslovenia a získania nových zákazníkov

- flexibilný pracovný čas
- dobrá pracovná atmosféra
- aktívne využívanie anglického jazyka
- možnosť pravidelných ciest do zahraničia
- možnosť práce v medzinárodnom prostredí
- zaujímavé technologické prostredie

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesijný životopis v ANGLICKOM jazyku s fotografiou (ak je to možné) spolu s motivačným listom, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem, a to e-mailom [email protected] alebo na faxom na č.: 02/544 35 471.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti AGO Group, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a násl. zmien. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí prejavia záujem o pracovnú pozíciu. Ohľadom osobného stretnutie budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim obchodným partnerom je medzinárodná spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti leteckého priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické,elektrotechnické,humanitné,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- SŠ/VŠ vzdelanie
- výborná znalosť anglického jazyka - PODMIENKOU
- predchádzajúce praktické pracovné skúsenosti aspoň 1 rok s administratívnymi činnosťami, koordinácii ostatných oddelení, prípravou a koordináciou stretnutí
- výhodou je cit pre obchod, resp. záujem aj o obchodné aktivity

- orientácia na detail
- analytické myslenie / zručnosti v príprave kalkulácií (Excel, zručnosti v matematike)
- výhodou sú skúsenosti s obchodnou korešpondenciou
- dobré organizačné schopnosti / samostatnosť
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- kreativita pri riešení rôznych situácií (tiež analytické myslenie)
- dynamická a spoločenská osobnosť
- užívateľská znalosť balíka MS Office
- aktívny vodič
- proaktívny prístup a ochota riešiť vzniknuté situácie
- časová flexibilita - vo VÝNIMOČNÝCH prípadoch práca večer a cez víkendy
- ochota cestovať do zahraničia

- "čistý" register trestov

Global Mechanical Engineering

AGO has served in the Engineering services sector for more than 20 years. The AGO office is located in Bratislava, Slovakia and with partnership offices in Brno-Czech Republic, Kiev/Kharkov-Ukraine. Apart from permanent offices we have developed strategic partner relationships covering Central and Eastern Europe. We offer complete Engineering services: Integration/hybrid on-site or off-site solutions. In addition, via contractual Joint Ventures, “Teaming” arrangements, we have developed tailor made professional IT solutions and Engineering solutions.

Global Mechanical Engineering – Technology – Teamwork

AGO is our professional Mechanical Engineering services company that offers very cost effective and high-value Engineering, IT and professional solutions via Joint Venture or Outsourcing partnerships. AGO is a fully licensed to provide the full range of engineering with companies to: significantly lower engineering costs, improve time to market eliminate startup risks, and complete critical engineering tasks punctually and professionally.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 979937  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou