IT Tester / Integračný tester

AGO

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera hľadáme do tímu testerov a integračných testerov, ktorých úlohami bude najmä:

- prvotné zoznámenie sa s projektom pod vedením SW architekta
- Vaša práca bude zameraná na back-endovú časť celého projektu
- využívanie agilných metód (scrum)
- spolupráca a komunikácia s viacerými tímami súčasne
- prvotný návrh test-case a scenárov
- príprava, písanie a realizácia integračných, regresných, automatizovaných testov (Python)
- návrh a príprava hraničných testov
- využitie existujúceho testovacieho prostredia a vývoj novších súčastí
- vývoj samotných testov
- príprava dokumentácie k jednotlivým testovacím aktivitám
- práca na testovacích aktivitách pre viaceré častiach väčšieho projektu
- plánovanie, riadenie a dohliadanie na testovacie aktivity
- zaistenie technických prostriedkov pre testovanie
- vytváranie a využívanie testovacích nástrojov
- poskytovanie technickej podpory pri riešení interných a zákazníckych problémov
- prezentácia výsledkov

- Práca pre technologicky zaujímavú spoločnosť
- Práca v mladom dynamickom kolektíve
- Možnosť ďalšieho rastu
- Máte možnosť prinášať vlastné návrhy a riešenia

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesný životopis v anglickom jazyku s fotografiou (ak je to možné) spolu s motivačným listom, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem, a to e-mailom [email protected].

Zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti AGO Group, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a násl. zmien. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Ohľadom osobného stretnutia budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším obchodným partnerom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií a telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, telekomunikácie, elektrotechnické, siete/ networks

- ukončené vzdelanie SŠ/VŠ v odbore - IT, telekomunikácie, elektrotechnické, siete/ networks
- Znalosť v oblasti IT je podmienkou
- Skúsenosti s programovaním v jazyku C++ sú vítané
- Skúsenosti s jazykom Python
- Schopnosť čitať UML
- Skúsenosti na pozícii testera / integračného testera, prípravou test-case, test scenárov
- Skúsenosti s analýzou nájdených chýb
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni - nutnosť prípravy dokumentácie
- Skúsenosti s verzionovacími systémami sú výhodou (GIT, SVN, a pod.)
- Praktické skúsenosti s Linuxom
- Skúsenosti s písaním skriptov pod Linux
- Schopnosť čítať a upravovať existujúce skripty
- Schopnosť organizovať čas a pracovať podľa priorít
- Znalosť testovacích nástrojov - výhodou (napr. Jenkins a iné...)
- Dôslednosť, precíznosť
- Analytické myslenie
- Logické myslenie
- Prípadná certifikácia v oblasti testingu je plus

Global Mechanical Engineering

AGO has served in the Engineering services sector for more than 20 years. The AGO office is located in Bratislava, Slovakia and with partnership offices in Brno-Czech Republic, Kiev/Kharkov-Ukraine. Apart from permanent offices we have developed strategic partner relationships covering Central and Eastern Europe. We offer complete Engineering services: Integration/hybrid on-site or off-site solutions. In addition, via contractual Joint Ventures, “Teaming” arrangements, we have developed tailor made professional IT solutions and Engineering solutions.

Global Mechanical Engineering – Technology – Teamwork

AGO is our professional Mechanical Engineering services company that offers very cost effective and high-value Engineering, IT and professional solutions via Joint Venture or Outsourcing partnerships. AGO is a fully licensed to provide the full range of engineering with companies to: significantly lower engineering costs, improve time to market eliminate startup risks, and complete critical engineering tasks punctually and professionally.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2026916  Dátum zverejnenia: 27.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou