Senior IT analytik

AGO

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho obchodného partnera pôsobiaceho v oblasti finančných služieb hľadáme nových kolegov, ktorí majú možnosť sa zaradiť na pozíciu IT analytik do existujúcich tímov pracujúcich na dlhodobých projektoch. Vašimi hlavnými úlohami bude:

- komunikácia so zadávateľmi požiadaviek, získavanie informácií
- analýza získaných informácií, požiadaviek, návrh riešenia
- tvorba analýz realizovateľnosti a dopadov riešenia na existujúce systémy a riešenia
- príprava podkladov a informácií pre vývojový tím na základe navrhnutého riešenia
- komunikácia s vývojovým tímom, spolupráca s PM
- spolupráca na testovacej fáze, koordinácia a dohľad nad implementačnou fázou
- tvorba dokumentácie
- spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti, ktoré využívajú dané riešenie
- možnosť stretnúť sa s agilným vývojom

- práca v stabilnej slovenskej IT spoločnosti s medzinárodným pôsobením
- rozvojové a vzdelávacie aktivity pre zamestnancov
- práca na veľkých, zaujímavých projektoch v oblasti bankových služieb a bankovníctva

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesijný životopis v slovenskom ALEBO anglickom jazyku s fotografiou (ak je to možné) spolu s motivačným listom, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem, a to e-mailom na [email protected].

Zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti AGO Group, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a násl. zmien. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí prejavia záujem o pracovnú pozíciu. Ohľadom osobného stretnutia budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Naším obchodným partnerom je slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti poskytovania služieb v oblasti finančníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, financie, bankovníctvo, poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- SŠ / VŠ vzdelanie v oblasti IT / bankovníctvo / financie
- predošlé skúsenosti na niektorej z pozícii sú vítané IT analytik / Projektový manažér, SW architekt, Sr. programátor
- skúsenosti s prácou v bankovom sektore sú veľkou výhodou
- anglický jazyk na pasívnej úrovni – čítanie dokumentácie, prípadne jej príprava, občas bude možnosť komunikovať
- skúsenosti s UML sú výhodou a vítané
- skúsenosti s Oracle databázami
- výhodou sú predchádzajúce skúsenosti ako programátor (ale nie podmienkou)
- komunikačné zručnosti
- analytické a technické myslenie
- iniciatívnosť, zodpovednosť, kreativita
- schopnosť pracovať v tíme

Global Mechanical Engineering

AGO has served in the Engineering services sector for more than 20 years. The AGO office is located in Bratislava, Slovakia and with partnership offices in Brno-Czech Republic, Kiev/Kharkov-Ukraine. Apart from permanent offices we have developed strategic partner relationships covering Central and Eastern Europe. We offer complete Engineering services: Integration/hybrid on-site or off-site solutions. In addition, via contractual Joint Ventures, “Teaming” arrangements, we have developed tailor made professional IT solutions and Engineering solutions.

Global Mechanical Engineering – Technology – Teamwork

AGO is our professional Mechanical Engineering services company that offers very cost effective and high-value Engineering, IT and professional solutions via Joint Venture or Outsourcing partnerships. AGO is a fully licensed to provide the full range of engineering with companies to: significantly lower engineering costs, improve time to market eliminate startup risks, and complete critical engineering tasks punctually and professionally.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2009157  Dátum zverejnenia: 15.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou