Embedded Software Engineer C++ (Linux)

AGO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoluprácu s naším obchodným partnerom hľadáme kolegu, ktorý sa bude podieľať na projektoch v oblasti automobilového priemyslu.

- Analýza technických špecifikácií požadovanej aplikácie slúžiacej na riadenie a spracovanie komunikácie medzi testovacím zariadením a úložiskom
- Vývoj v prostredí Linux
- Vývoj, implementácia a testovanie projektových komponentov
- Písanie prehľadného a zrozumiteľného kódu, komentovanie
- Príprava projektovej dokumentácie
- Samostatná práca na zadaní
- Komunikácia s ostatnými členmi projektového tímu a možnosť konzultácií
- Sledovanie a dodržiavanie termínov stanovených projektovým plánovaním

- Práca v medzinárodnom prostredí
- Práca v technicko-zaujímavom prostredí
- Možnosť testovať funkcionalitu na reálnom testovacom zariadení
- Práca v dynamickom kolektíve
- Možnosť vycestovať priamo k zákazníkovi na konci projektu a implementácia / otestovanie riešenia

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesijný životopis v anglickom jazyku s fotografiou (ak je to možné) spolu s motivačným listom, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem, a to e-mailom [email protected] alebo na faxom na č.: 02/544 35 471.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti AGO Group, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí prejavia záujem o pracovnú pozíciu. Ohľadom osobného stretnutie budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším partnerom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja testovacích zariadení pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- SŠ / VŠ vzdelanie – informatika, elektrotechnika
- Aktívna znalosť anglického jazyka – najmä čítanie a príprava dokumentácie v anglickom jazyku
- Znalosť francúzskeho jazyka je výhodou
- C++ - pokročilý
- Skúsenosti s vývojom pre prostredie Linux
- Skúsenosti s nástrojom GCC sú vítané
- Analytické myslenie
- Schopnosť riešiť problémy samostatne
- Dôslednosť, precíznosť

Global Mechanical Engineering

AGO has served in the Engineering services sector for more than 20 years. The AGO office is located in Bratislava, Slovakia and with partnership offices in Brno-Czech Republic, Kiev/Kharkov-Ukraine. Apart from permanent offices we have developed strategic partner relationships covering Central and Eastern Europe. We offer complete Engineering services: Integration/hybrid on-site or off-site solutions. In addition, via contractual Joint Ventures, “Teaming” arrangements, we have developed tailor made professional IT solutions and Engineering solutions.

Global Mechanical Engineering – Technology – Teamwork

AGO is our professional Mechanical Engineering services company that offers very cost effective and high-value Engineering, IT and professional solutions via Joint Venture or Outsourcing partnerships. AGO is a fully licensed to provide the full range of engineering with companies to: significantly lower engineering costs, improve time to market eliminate startup risks, and complete critical engineering tasks punctually and professionally.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1806005  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou