IT Test manager

AGO

Miesto práce
Berlín, Nemecko, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoluprácu s naším obchodným partnerom v oblasti vývoju systémov a riešení pre oblasť GPS systémov hľadáme kandidáta, ktorého úlohou by bolo najmä, no nielen:

- oblasť aktivít bude hlavne zameraná na testovanie software-ových riešení pre služby založené na aktuálnej pozícii (location based services), pre tvorbu máp a vytváranie mapových dát, pre získavanie informácií o cestnej premávke (traffic information) a iné,...

- kompletné testovanie riešenia (end-to-end testing)
- zastrešovanie testovacích aktivít nových a novo-vyvíjaných riešení
- zastrešovanie testovacích aktivít pre staršie produkty a riešenia, na ktorých sa robia zmeny
- vývoj a príprava testovacích prostredí
- riadenie tímu testerov a zabezpečovanie ich rozvoju
- prevzatie projektu a zodpovednosť za zverený projekt
- dodržiavanie časového plánu pre ukončenie jednotlivých míľnikov (milestones)
- podieľanie sa na testovaní a príprave výstupných dokumentov
- komunikácia na všetkých úrovniach manažmentu
- komunikácia so všetkými zúčastnenými stranami - koncoví zákazníci, dodávatelia, vývojári, testeri, provideri hostingových služieb
- dodržiavanie existujúcich štandardov a postupov testovania

- práca na projektoch silnej a stabilnej spoločnosti
- práca na zahraničných projektoch
- možnosť denno dennej komunikácie v cudzom jazyku

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesný životopis v ANGLICKOM jazyku s fotografiou (ak je to možné) spolu s motivačným listom, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem, a to e-mailom [email protected].

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti AGO Group, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Ohľadom osobného stretnutia budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Naším obchodným partnerom je spoločnosť pôsobiaca v rôznych oblastiach - telekomunikácia, mobilné aplikácie, média, logistika, finančný sektor, petrochémia, energetika, zdravotníctvo.

V oblasti telekomunikácií, v ktorej s nimi spolupracujeme, je lídrom a poskytuje riešenia pre mobilných operátorov, koncových zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- ANGLICKÝ aj NEMECKÝ jazyk je potrebné ovládať na veľmi dobrej komunikačnej úrovni
- predchádzajúce skúsenosti na pozícii v oblasti testovania sú podmienkou
- predchádzajúce skúsenosti na pozícii napr. Team leader
- skúsenosti s budovaním a vedením tímu testerov
- silná osobnosť, schopná viesť tím
- praktické skúsenosti s agilnými metódami vývoja
- predchádzajúce skúsenosti s vývojom / programovaním budú výhodou
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- výhodou je certifikácia v oblasti testovania (napr. ISTQB, ale iná)
- praktické skúsenosti s rôznymi testovacími nástrojmi
- flexibilita
- ochota cestovať
- veľmi dobré organizačné zručnosti a time management

Global Mechanical Engineering

AGO has served in the Engineering services sector for more than 20 years. The AGO office is located in Bratislava, Slovakia and with partnership offices in Brno-Czech Republic, Kiev/Kharkov-Ukraine. Apart from permanent offices we have developed strategic partner relationships covering Central and Eastern Europe. We offer complete Engineering services: Integration/hybrid on-site or off-site solutions. In addition, via contractual Joint Ventures, “Teaming” arrangements, we have developed tailor made professional IT solutions and Engineering solutions.

Global Mechanical Engineering – Technology – Teamwork

AGO is our professional Mechanical Engineering services company that offers very cost effective and high-value Engineering, IT and professional solutions via Joint Venture or Outsourcing partnerships. AGO is a fully licensed to provide the full range of engineering with companies to: significantly lower engineering costs, improve time to market eliminate startup risks, and complete critical engineering tasks punctually and professionally.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1721025  Dátum zverejnenia: 26.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou