Konštruktér oceľových konštrukcií

AGO

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
26.05.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

■ Výstavba oceľových konštrukcií a vývoj štandardizovaných
dielenských a montážnych podkladov
■ montážne výkresy vrátane zoznamov dielov , zoznamy a spojovacie prostriedky montážne stoly 3D modelovanie komponentov , tvorba všeobecných a podrobných plánov
■ Príprava všeobecných a podrobných plánov

■ Seriózne zázemie v mezinárodnej spoločnosti
■ Zajímavé platové podmienky
■ Zaškolenie a tréning v zahraničí
■ Možnost kariérneho rastu

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesný životopis v slovenskom jazyku s fotografiou (ak je to možné), portfóliom Vašich prác a motivačným listom, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem, a to e-mailom [email protected] alebo na faxom na č.: 02/544 35 471.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti AGO Group, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Ohľadom osobného stretnutia budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je jeden zo svetových lídrov v oblasti stavebníctva, strojárstva a konštrukcie oceľových a sklených fasád.Projekty nášho klienta patria medzi to najlepšie z modernej architektúry.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, oceľové konštrukcie, statika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti v oblastiach :
■ Oceľové konštrukcie /stavebníctvo / Fasádne technológie / Strojárstvo /
■ aspoň dva roky praxe v oceľovej konštrukcii oceľových budov , priemyselných závodov alebo oceľových a sklenených fasád

■ dobrá znalosť CAD, napr. " Advance Steel " alebo podobného systém ( = 2 roky )

Znalosť konštrukcie :

■ Príprava plánov dielenské zváranie a skrutkové konštrukcie
■ výpočty : spoje, zvárané a skrutkované
■ Spojovací materiál : skrutky, nity, kotvy, skrutky, spojovacie tyče
■ Výroba oceľových komponentov : AV ,montáž, zváranie, spolupráca na ochranu
■ Montáž oceľových komponentov
■ Fyzika : Zvuková izolácia, tepelnej izolácie, zateplenie
■ Požiarna ochrana ( technické možnosti ) je výhodou
■ Školenie zvárací inžinier je výhodou

■ Špeciálne znalosti : laná , nerezová oceľ , liatina- sú výhodou

Global Mechanical Engineering

AGO has served in the Engineering services sector for more than 20 years. The AGO office is located in Bratislava, Slovakia and with partnership offices in Brno-Czech Republic, Kiev/Kharkov-Ukraine. Apart from permanent offices we have developed strategic partner relationships covering Central and Eastern Europe. We offer complete Engineering services: Integration/hybrid on-site or off-site solutions. In addition, via contractual Joint Ventures, “Teaming” arrangements, we have developed tailor made professional IT solutions and Engineering solutions.

Global Mechanical Engineering – Technology – Teamwork

AGO is our professional Mechanical Engineering services company that offers very cost effective and high-value Engineering, IT and professional solutions via Joint Venture or Outsourcing partnerships. AGO is a fully licensed to provide the full range of engineering with companies to: significantly lower engineering costs, improve time to market eliminate startup risks, and complete critical engineering tasks punctually and professionally.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1689426  Dátum zverejnenia: 19.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou