Obchodný manažér - oblasť IT - Zákazkové informačné systémy

AGO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoluprácu s naším obchodným partnerom obsadzujeme pracovnú pozíciu Obchodný manažér / zástupca pre oblasť IT, so zameraním na Zákazkové IS.

Zaradíte sa do úspešnej spoločnosti a do úspešného tímu obchodníkov, ktorí pracujú ako tím a majú širokú podporu aj manažmentu.

Vašou úlohou bude hlavne ale nielen
- komunikácia s existujúcimi partnermi
- vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- prezentácia spoločnosti a predstavenie produktov
- zameranie sa na nový produkt
- využívanie možnosti cross-selling
- analýza potrieb zákazníkov
- spolupráca pri tvorbe ponúk pre zákazníka
- podieľanie sa na príprave zmlúv pre zákazníka
- spolupráca s analytikom a projektovým manažérom a ostatnými členmi v tíme

- práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- možnosť osobného rastu
- práca s najnovšími technológiami
- silný tím spolupracovníkov

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesný životopis v slovenskom jazyku s fotografiou (ak je to možné) spolu s motivačným listom, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem, a to e-mailom [email protected].

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti AGO Group, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Ohľadom osobného stretnutia budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším obchodným partnerom je slovenská spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti IT, podnikových riešení a zákazkových IS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- hľadáme prirodzeného obchodníka
- skúsenosti s predajom produktov oblasťou IT a zákazkových projektov IS sú výhodou
- znalosť oblasti IT a prehľad v technológiách
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - stretnutia s klientmi zo zahraničia
- veľmi dobré prezentačné a komunikačné zručnosti
- cieľavedomosť
- dôraz na detail
- orientácia na zákazníka
- ochota cestovať v rámci Slovenska
- dynamická osobnosť

Global Mechanical Engineering

AGO has served in the Engineering services sector for more than 20 years. The AGO office is located in Bratislava, Slovakia and with partnership offices in Brno-Czech Republic, Kiev/Kharkov-Ukraine. Apart from permanent offices we have developed strategic partner relationships covering Central and Eastern Europe. We offer complete Engineering services: Integration/hybrid on-site or off-site solutions. In addition, via contractual Joint Ventures, “Teaming” arrangements, we have developed tailor made professional IT solutions and Engineering solutions.

Global Mechanical Engineering – Technology – Teamwork

AGO is our professional Mechanical Engineering services company that offers very cost effective and high-value Engineering, IT and professional solutions via Joint Venture or Outsourcing partnerships. AGO is a fully licensed to provide the full range of engineering with companies to: significantly lower engineering costs, improve time to market eliminate startup risks, and complete critical engineering tasks punctually and professionally.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1666088  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou