Head of Engineering / Vedúci inžinieringu

AGO

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadiť všetky činnosti v oblasti inžinieringu pre jednotlivé produktové línie, spoločnosť alebo oddelenie
• Poskytovať technické vedenie a usmernenie vo všetkých oblastiach inžinieringu v oblasti strojárstva, procesného inžinierstva, kompozitov / kompozitných materiálov a výroby prototypov / prototypovania
• Stanovovať priority a viesť všetky projekty týkajúce sa inžinieringu, vrátane vývoju nástrojov a samotného produktu
• Plánovať, dodržiavať a dosahovať pomocou stanovených kvantitatívne merateľných KPI strategických / dlhodobých a operatívnych cieľov
• Spolupracovať a riadiť návrh a vývoj automobilových kompozitných konštrukcií, komponentov, nástrojov a náradí, a podieľanie sa na návrhu prototypov s využitím 3D modelovania v SW CATIA
• Viesť procesy neustáleho zlepšovania zamerané na znižovanie nákladov, konštrukciu
• Zabezpečiť, že konštrukcia výrobkov je správna, alebo zmenená, alebo je uvedená nová produktová línia
• Odporúčať zmeny, hodnotenie pokroky a schvaľovať nákladové odhady alebo ponuky
• Pracovať na návrhu vlastných technických konceptov a riešení s cieľom zabezpečiť zmluvne dohodnuté špecifikačných požiadaviek
• Prevziať zodpovednosť za kontrolu kvality vlastného návrhu a konštrukčných návrhov konštruktérov
• Stanoviť konštrukčné požiadavky
• Stanoviť a určiť požiadavky na testovanie a podieľať sa na testovaní
• Zúčastňovať sa na stretnutiach so zákazníkmi a dodávateľmi
• Vytvárať a udržiavať profesionálne vzťahy s obchodnými partnermi a vývojovými tímami u zákazníka
• Neustále udržiavať vedomostnú bázu o produktoch / výrobkoch konkurencie, ako napríklad – váha, ceny / náklady, konštrukcia, a využitie inovatívnych / nových materiálov
• Pripravovať týždenné / mesačné reporty pre manažment
• Zamestnanec na tejto pozícii bude mať aj ďalšie úlohy, ktoré súvisia s hore uvedenými úlohami, no nie sú spomenuté

- práca v stabilnej a silnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá najmodernejšími technológiami a materiálmi
- práca v spoločnosti, ktorá patrí k európskym lídrom v oblasti práce s kompozitnými materiálmi
- práca na projektoch pre luxusné automobilové značky
- možnosť pracovať na projektoch od ich zadania, návrhu, nastavenia procesov, výroby, až po odovzdanie finálnych produktov zákazníkovi
- práca v oblasti automobilového priemyslu
- možnosť vnášať do práce vlastné nápady
- spolupráca s viacerými oddeleniami naraz
- pracovné nástroje ako laptop a mobil

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesný životopis v anglickom jazyku s fotografiou (ak je to možné) spolu s motivačným listom, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem, a to e-mailom [email protected].

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti AGO Group, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Ohľadom osobného stretnutie budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším obchodným partnerom je spoločnosť s viacročnou tradíciou, ktorá patrí s lídrom na trhu v oblasti výroby z kompozitných materiálov. Spolupracuje a vyrába svoje produkty pre luxusné značky v automobilovom priemysle.
Cieľom spoločnosti je vyrábať high-end produkty pre prémiových zákaznikov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, automobilový alebo letecký priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Ukončené VŠ vzdelanie v oblasti strojárstva alebo automobilového alebo leteckého priemyslu / konštrukcie
• Podmienka je veľmi dobrá znalosť anglického jazyka - písomný aj verbálny prejav
• Znalosť nemeckého jazyka na aktívnej úrovni je výhodou
• 10 rokov praxe spojenej s inými oblasťami, z ktorých sa dajú využiť „prenositeľné“ zručnosti a skúsenosti
• Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti návrhu a konštrukcie náradia a simulácií
• 3+ rokov skúseností s vedením projektov
• Skúsenosti s dohliadaním a vedením aktivít v oblasti inžinieringu / konštrukcie – MANAŽÉR
• Veľmi dobré skúsenosti s prácou v tíme – TÍMOVÝ HRÁČ
• Skúsenosti s prípravou a spracovaním procesov a procedúr v prostredí výrobného závodu
• Praktické skúsenosti s výrobou
• Skúsenosti so vstrekovaním plastov alebo veľmi dobré znalosti o technológii vstrekovaní plastov
• Veľmi veľká orientácia na detail
• Dobré znalosti o štrukturálnych analýzach kompozitných materiálov (ručné kalkulácie a FEA)
• Schopnosť navrhovať kreatívne riešenia z kompozitných materiálov s cieľom znižovania váhy
• Schopnosť sa sústrediť na dokončovanie úloh
• Veľmi dobré znalosti a skúsenosti s konštrukčnými návrhmi vyrobiteľnými vo výrobe
• Skúsenosti s CAD SW, preferovaný CATIA
• Záujem a vášeň pre automobilový priemysel alebo motorové športy
• Vynikajúce komunikačné zručnosti – písomná a ústna forma
• Veľmi dobrý time management
• Otvorená osobnosť a pozitívny prístup k rôznym situáciám a ich riešenie
• Záujem o nové technológie a výrobné techniky – ochota sa neustále zlepšovať.
• Aktívny v oblasti výskumu a vývoju kompozitných materiálov na báze uhlíkových vlákien
• Veľmi dobré organizačné a plánovacie zručnosti

Global Mechanical Engineering

AGO has served in the Engineering services sector for more than 20 years. The AGO office is located in Bratislava, Slovakia and with partnership offices in Brno-Czech Republic, Kiev/Kharkov-Ukraine. Apart from permanent offices we have developed strategic partner relationships covering Central and Eastern Europe. We offer complete Engineering services: Integration/hybrid on-site or off-site solutions. In addition, via contractual Joint Ventures, “Teaming” arrangements, we have developed tailor made professional IT solutions and Engineering solutions.

Global Mechanical Engineering – Technology – Teamwork

AGO is our professional Mechanical Engineering services company that offers very cost effective and high-value Engineering, IT and professional solutions via Joint Venture or Outsourcing partnerships. AGO is a fully licensed to provide the full range of engineering with companies to: significantly lower engineering costs, improve time to market eliminate startup risks, and complete critical engineering tasks punctually and professionally.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1608971  Dátum zverejnenia: 26.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou