Montér ocelových a technologických konstrukcí

AGIR - Steel, s.r.o.

Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko, Německo, Polsko, Rakousko, Zahraničí - ostatní

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

  • Výuční list z oboru montér ocelových konstrukcí
  • Praxe min. 3 roky v oboru na velkých stavbách
  • Zájem o práci, pružnost
  • Ochota dlouhodobě pracovat na stavbách v zahraničí
  • Znalost němčiny
  • Bezúhonnost
  • Řidičský průkaz "B", případně "C"

Nabízíme

  • Stálý pracovní poměr
  • Jistotu zaměstnání u firmy fungující na trhu více než 20 let
  • Dobré pracovní podmínky
  • Velmi zajímavou a rozmanitou práci na velkých stavbách v zahraničí
  • Možnost profesního růstu
  • Práce v turnusech
  • Dobré platové podmínky
  • Zahraniční diety

Náplň práce

  • Provádění montážních prací na stavbách ocelových konstrukcí
  • Motáže technologických zařízení pro dopravu, třídění a skladování kameniva
  • Případné a příležitostné řízení nákladních automobilů na našich zahraničních stavbách

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1942672  Dátum zverejnenia: 28.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.