Reagujte bez životopisu

Vieš to s cestom? Možno hľadáme práve teba! (Pizzér/Pizzérka)

AGILIT TEAM invest s.r.o.

Miesto práce
Čiližská 1/A, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu štýlovej reštaurácie vo Vrakuni prijmeme zručného pizzéra s praxou.

Pracovná doba je po-štvrtok 9:00-21:30, pracuje sa krátky/dlhý týždeň.
Piatok od 9:00 do 22:00
Sobota od 10:00 - 22:00
Nedeľa od 10:00 - 21:30

Náplň práce:
- príprava cesta a surovín
- spracovanie objednávok (priemerne 85 pízz denne)
- príprava a pečenie pizze a domáceho chleba
- starostlivosť o čistotu na svojom pracovisku

- práca v zabehnutej reštaurácii v mladom kolektíve
- zamestnanecká strava zdarma, pitný režim zabezpečený
- záruka vyplatenej mzdy v určenom termíne(10.-15. deň v mesiaci), možnosť záloh

Je pre nás dôležité, aby bola Vaša práca koníčkom, nie povinosťou :)
Ponúkaná mzda sa odvíja od výkonu pizzéra a predošlej praxe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Počet rokov praxe

3

Vyžadujeme predošlú prax na pozícii pizzér
Serióznosť a zodpovednosť
Vybudované pracovné návyky
Dodržiavanie hygieny
Dochvíľnosť

Sme štýlová PUB-ová reštaurácia/pizzéria ocenená Hviezdou sládkov od Pilsner Urquell na Čiližskej ulici v Bratislave.
Čapujeme jednu z najlepších tankových Plzní v Bratislave a na našu reštauráciu sme hrdí !
Pridaj sa do nášho teamu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2561359  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac