Programátor

agilis GmbH

Miesto práce
Bezručová 1, 0521 01 Spišská Nová Ves, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyžadujeme znalosti v:
- HTML
- CSS
- PHP
- MySQL
- znalosti týkajúce sa v oblasti CRM " vTiger" sú výhodou
- referencie

- nutná znalosť cudzieho jazyka - anglický alebo nemecký jazyk - pokročilý

Ponúkame Vám všetky výhody mladej reklamnej agentúry. Môžete sa stať súčasťou kvalitného tímu mladých ľudí, pracovať na zaujímavých projektoch a naštartovať svoju kariéru.
Plat dohodou+ príplatky za nadčasy a 13.plat.

Uchádzači o túto pozíciu zasielajte životopisy + predstavu mesačného príjmu na uvedenú E-Mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre zodpovednosť a samostatnosť

Hlavnou náplňou našej činnosti sú CRM systémy vytvárané na mieru podľa potrieb zákazníka, od jednoduchých systémov až po komplexné spracovávanie vnútropodnikovej činnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2085263  Dátum zverejnenia: 17.4.2015