Obchodno-technický zástupca pre stredné Slovensko

AGGLU SK, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
11/2016
dobrí obchodno-technickí zástupcovia majú nadštandardný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás u nás čaká:
- predaj kvalitných produktov spoločnosti
- poskytovanie odborného poradenstva spojeného s predajom
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov vo zverenom regióne a hľadanie nových zákazníkov
- vypracovávanie obchodnej administratívy (zápisy z obchodných jednaní, testov a pod.) a plánovanie návštev u zákazníkov
- každodenná komunikácia s kolegami a zákazníkmi
- neustále zlepšovanie a vzdelávanie sa

Prečo máte pracovať práve u nás:
- zaškolíme Vás, stanete sa odborníkom, ktorý dokáže správne poradiť našim zákazníkom
- sami si budete organizovať svoj pracovný čas
- budete finančné hodnotený za objednávky a strop je len na Vás
- získate kolektív, na ktorý sa môžete spoľahnút a s ktorým zažijete veľa športových a firemných akcii
- firemný mobilný telefón, notebook, automobil a ďalšie príslušenstvo

Vaše životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na e-mail [email protected]. Do predmetu e-mailu uveďte "OTZ". Budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste nadšenec pre obchod, ktorý sa chce stať odborníkom v predaji priemyselných lepidiel svetových značiek?
Máte za sebou preukázateľné pracovné výsledky, ktoré si môžeme overiť?
Čestnosť a etickosť sú Vašimi vrodenými vlastnosťami?
Máte chuť vzdelávať sa?
Trúfate si pracovať samostatne a cestovať každý deň za zákazníkmi?
Pokiaľ áno, radi sa s Vami stretneme.

Spoločnosť AGGLU Int. s.r.o. pôsobí na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Zameriavame sa na dizajn, predaj, inštalácie a servis strojov priemyselných lepidiel. Venujeme sa aj vývoju a predaju lepidiel, pomáhame naším zákazníkom kvalitne zalepiť to, čo potrebujú. Servisom a odborným poradenstvom prinášame našim zákazníkom bezproblémovo fungujúce výroby. Naše technológie je možno nájsť v mnohých priemyselných odvetviach a ich výrobných prevádzkach (výroba nábytku, výroba papierových produktov, automobilové prevádzky)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2769326  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dobrí obchodno-technickí zástupcovia majú nadštandardný plat