Obchodný riaditeľ

AGGLU SK, s.r.o.

Miesto práce
Dlžiny 1971, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
odmena závislá od výsledkov obchodného tímu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvorený plán predaja (mesačný, kvartálny, ročný), ktorý obsahuje plánovaný rozpis predaja, predaja konkrétnych lepidiel, rozpis návštev obchodných partnerov tak, aby bol Obchodno-technický zástupca efetkívne využitý
- reprezentácia spoločnosti a udržiavanie dobrých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
- vedenie pravidelných porád, dohľad na dodržiavanie internáých smerníc, etického kódexu
- uskutočnený a vyhodnotený prieskum trhu, na základe ktorého vieme, aký tovar je na trhu predávaný
-reporting dosiahnutých cieľov a výsledkov výkonnému riaditeľovi a majiteľom spoločnosti - prípadne finančnej rade
- vytvorený v aktuálnom čase platný cenník, oboznámení obchodní partneri s aktuálne platným cenníkom ako aj s aktuálne ponúkanými novinkami v oblasti predaja
- zhromaždené všetky dary pre spoločnosť odovzdané výkonnému riaditeľovi
- prehľad/dohľad nad predajom, vyhodnocovanie a riadenie podľa štatistík, efektívne využitý pracovný čas obchodného tímu
- návrh na kompletné a efektívne marketingové kampane, ktoré vytvoria dopyt, kupujúcich zákazníkov, ktorí efektívne vyťažia kapacity spoločnosti
- návrh na marketingové akcie, ktoré zabezpečia opakovaný návrat zákazníkov a získanie veľkého množstva nových zákazníkov
- získané veľké množstvo záväzných objednávok a/alebo zmlúv od zákazníkov, ktoré zabezpečia pre AGGLU SK realizáciu ziskových a výhodných zákaziek

- auto na súkromné účely
- možnosť kariérneho i osobného rastu
- firemné školenia
- firemné akcie a športové akcie

Vaše životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na e-mail [email protected]. Do predmetu e-mailu uveďte "Obchodný riaditeľ". Budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- nadšenec pre obchod
- čestnosť a etickosť
- vysoká zodpovednosť a flexibilita
- radosť z obchodovania
- chuť vzdelávať sa

Spoločnosť AGGLU Int. s.r.o. pôsobí na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Zameriavame sa na dizajn, predaj, inštalácie a servis strojov priemyselných lepidiel. Venujeme sa aj vývoju a predaju lepidiel, pomáhame naším zákazníkom kvalitne zalepiť to, čo potrebujú. Servisom a odborným poradenstvom prinášame našim zákazníkom bezproblémovo fungujúce výroby. Naše technológie je možno nájsť v mnohých priemyselných odvetviach a ich výrobných prevádzkach (výroba nábytku, výroba papierových produktov, automobilové prevádzky)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2650514  Dátum zverejnenia: 12.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: odmena závislá od výsledkov obchodného tímu