Účtovníčka

AGGLU Consulting s.r.o.

Miesto práce
okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
09/2015
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou v závislosti od výkonu a odvedenej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej spoločnosti zodpovednú a spoľahlivú osobu na pozíciu účtovník/účtovníčka. Náplňou práce účtovníka/účtovníčky bude vedenie účtovníctva, primárne pre spoločnosti obchodujúce so zahraničím.
Je pre nás dôležité, aby mal náš nový kolega alebo nová kolegyňa znalosť účtovných predpisov, daňových zákonov a všetkej súvisiacej legislatívy.
Na prácu používame účtovný softvér MRP, znalosť ovládania ktorého je výhodou.

Váš životopis zašlite na e-mailovú adresu [email protected]. Budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

AGGLU Consulting s.r.o. sa zaoberá vedením účtovníctva podnikateľských subjektov - FO, PO a vedením mzdovej a personálnej agendy. Poskytujeme aj administratívne služby rôzneho druhu podľa potrieb klienta. V tejto oblasti sa pohybujeme už 20 rokov.
Našim cieľom je účtovná agenda vedená so stopercentnou správnosťou a absolútne spokojný klient.
Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá Vám zabezpečí istotu v zamestnaní a príjme a príjemné pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2076236  Dátum zverejnenia: 5.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou v závislosti od výkonu a odvedenej práce