Account manager

AgenturaGATE s.r.o.

Miesto práce
Farkaša 2, Bratislavský kraj, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie spolupráca a zodpovednosť za kľúčových obchodných partnerov agentúry,
• Rozvoj vzťahov s obchodnými partnermi, zefektívňovanie vzájomnej spolupráce,
• Aktívna účasť na projektoch partnerov,
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami agentúry,
• Pravidelný reporting v zverenej oblasti.
Ciele:
• Viesť stredne veľké a veľké strategické projekty naprieč, agentúrou vr. komunikácia s obchodným partnerom
• Zabezpečiť dosahovanie naplánovaných cieľov pri projektoch,
• Podiel a zodpovednosť za marketingové aktivity a stratégiu vo zverenej oblasti.

• Zázemie dynamickej reklamnej spoločnosti,
• Podporu osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania,
• Adekvátne finančné ohodnotenie,
• Prácu, ktorá Vás bude baviť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Sme reklamná a BTL agentúra, ktorá poskytuje pevnú, pohodlnú základňu a zdôrazňuje, že všetko smerujeme k Vášmu úspechu. V praxi to zahŕňa množstvo činností, od sales promotion, road show, sampling, event marketing, merchandising a iné priame podpory predaja v Českej a Slovenskej republike.

Farkaša 2
90301 Senec
ID: 3105070   Dátum zverejnenia: 16.6.2017