Technický pracovník - člen realizačného tímu - Poprad

AgenturaGATE s.r.o.

Miesto práce
Senec, Prešovský kraj, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reklamná agentúra so sídlom v Senci hľadá do svojho tímu energického kolegu na pozíciu Technický pracovník - člen realizačného tímu - oblasť Prešovský kraj. Manuálne, fyzický zdatného, zručného "technika" na inštaláciu polepov výkladov, pre stavby promo akcií, trhov a výstav, festivalov, drobná inštalácia polepov a samolepiek v obchodných reťazcoch a čerpacích staniciach , atď. 50 % manuálna práca a 50 % riadenie vozidla (lepenie malých nálepiek, inštalácia reklamných nosičov, príprava a triedenie zverených promo materiálov).

• Práca na hlavný pracovný pomer
• Služobné vozidlo
• Mobilný telefón
• Zázemie stabilnej spoločnosti
• Nadštandardné platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prax na podobnej pozícii min. 2 roky v tomto, či podobnom technickom obore
• Samostatnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
• Trestné bezúhonnosť
• Úplnú časovú flexibilitu vrátane víkendov
• Výborná fyzická kondícia, zdravý úsudok a chuť pracovať
• Manuálna zručnosť
• Odolnosť voči stresu
• VP s praxou (najlepšie BC, CE)
• Nástup ihneď

Agentura GATE je retailovou spoločnosťou pokrývajúcou kompletné BTL služby v Českej republike a na Slovensku.
Zameriavame sa na výraznú kompetenciu v mieste predaja.
Vykonávame vlastné audity a analýzy.
Navrhujeme a realizujeme marketingové stratégie a kreatívne koncepty.
Vyrábame, tlačíme, skladujeme a inštalujeme, a to všetko „in-house“.
Máme celý vývojový reťazec pod jednou strechou.
ID: 2250963  Dátum zverejnenia: 11.7.2016