Predavač/ka

AgenturaGATE s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Poprad, Praha
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
3.85 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na dlhodobú spoluprácu predavačov/čky, predajných asistentov (technického smeru) do oddelenia elektroniky so skúsenosťami s predajom do obchodných domov pre mestá: Bratislava, Nitra, Levice, Banská Bystrica, Žilina, Považská Bystrica, Trenčín, Poprad, Piešťany. Trnava.
Termín: Začiatok práce od polovice 10/2014, pracovné dni štvrtok až nedeľa po 8 hodín.
Náplň práce: Poskytovanie zákazníckeho servisu, pomáhať zvyšovať predaj a tržby, aktívne oslovovať zákazníkov
Mzda: 3,85€/hod+ bonusy
Druh pracovného pomeru: živnosť výhodou
Kontakt: [email protected], 0911 393 619

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Agentura GATE je retailovou spoločnosťou pokrývajúcou kompletné BTL služby v Českej republike a na Slovensku.
Zameriavame sa na výraznú kompetenciu v mieste predaja.
Vykonávame vlastné audity a analýzy.
Navrhujeme a realizujeme marketingové stratégie a kreatívne koncepty.
Vyrábame, tlačíme, skladujeme a inštalujeme, a to všetko „in-house“.
Máme celý vývojový reťazec pod jednou strechou.
ID: 1869172  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.85 EUR/hodina