Školiteľ autorizovaných bezpečnostných technikov, bezpečnostných technikov, technikov požiarnej ochrany

V a V Akademy

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa termínov kurzov
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna a vzdelávacia agentúra ponúka pozície pre lektorov kurzov:
• autorizovaných bezpečnostných technikov (ABT),
• bezpečnostných technikov (BT),
• technikov požiarnej ochrany (TPO)

Náplňou práce je realizácia kurzov pre budúcich technikov v oblasti BOZP a OPP v rôznych mestách Slovenska.

- zaujímavá práca
- flexibilný pracovný čas
- motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade záujmu o túto ponuku zašlite štrukturovaný životopis s fotografiou na náš e-mail: [email protected]

Do predmetu prosíme uveďte: ŠKOLITEĽ BOZP

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou technického zamerania
• platné osvedčenie ABT, BT a/alebo TPO
• osvedčenie o lektorskej spôsobilosti vydané akreditovanou vzdelávacou ustanovizňou
• potvrdenie o 3-ročnej odbornej praxi
• vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
• samostatnosť, flexibilita, promptnosť
• výborné organizačné schopnosti
• príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti

V a V Akademy, s.r.o. a členovia skupiny VaV ponúkajú širokú škálu služieb od vzdelávania a rekvalifikácie (www.vavakademy.sk, www.jazykovaskolavav.sk, www.autoskolavav.sk), personálneho poradenstva a sprostredkovania práce + servisu pre opatrovateľov (www.vavslovakia.sk), podpory pre podnikateľov (www.vavpartners.sk, www.savoypo.sk) až po starostlivosť o vlastné telo (www.salonkrasysavoy.sk). Patríme medzi spoločnosti, ktoré poskytujú tradičné kvalitné vzdelanie pre všetkých formou vzdelávacích a rekvalifikačný kurzov. Predstavujeme modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2929841  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivujúci