Inštruktor zvárania

V a V Akademy

Miesto práce
okres Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stante sa zárukou vysokej kvality pri vzdelávaní adeptov v oblasti zvárania! Hľadáme vysoko erudovaných odborníkov v oblasti zvárania s bohatými zváračskými skúsenosťami pre náš vzdelávací program zameraný na získanie kvalifikácie ZVÁRAČA.

Cieľom vzdelávacieho programu ZVÁRAČ je poskytnúť vedomosti a praktické skúsenosti uchádzačom pri:
- uplatňovaní zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrane všeobecne a pri práci na zváracích zariadeniach,
- používaní základnej odbornej terminológie pre strojárenstvo a ostatnú kovospracujúcu výrobu,
- vysvetlení elementárnych poznatkov z oblasti elektrotechniky,
- rozdelení zariadení určených na zváranie, materiálov používaných pri zváraní a technológií zvárania,
- orientácií v normách a technických predpisoch,
- deformácií, napätí, chybách a skúškach zvarových spojov,
- praktickej časti - príprava pracoviska na prevádzku a zváracích zariadení na obsluhu, zhotovovanie zvarnej vzorky pri dodržaní vybraného druhu zvaru, materiálu, technologického postupu a bezpečnostných predpisov v požadovanej kvalite, presnosti a časovej normy, zabezpečenie údržby zváracích zariadení po ukončení prevádzky.

Výučba prebieha v dennej alebo večerne forme v závislosti od záujmu uchádzačov.

- flexibilný pracovný čas
- voľnosť vo výbere metód výučby

V prípade záujmu nám zašlite štruktúrovaný ŽIVOTOPIS s FOTOGRAFIOU a súhlas s ochranou osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácií prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ (...) spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“

Uchádzačov, ktorí budú spĺňať uvedené podmienky budeme následne telefonicky kontaktovať.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť do akreditovaného vzdelávacieho programu na získanie kvalifikácie ZVÁRAČA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

- platná aspoň 1 skúška zvárača podľa STN EN 287-1 resp. STN EN ISO 9606
- výhodou je platnosť certifikátov aj pre ostatné metódy zvárania
- min. 2 roky preukázateľnej práce ako výkonný zvárač
- platný certifikát zváračského inštrukotra
- skúsenosti s praktickým výcvikom zváračov v základných kurzoch zvárania

V a V Akademy, s.r.o. a členovia skupiny VaV ponúkajú širokú škálu služieb od vzdelávania a rekvalifikácie (www.vavakademy.sk, www.jazykovaskolavav.sk, www.autoskolavav.sk), personálneho poradenstva a sprostredkovania práce + servisu pre opatrovateľov (www.vavslovakia.sk), podpory pre podnikateľov (www.vavpartners.sk, www.savoypo.sk) až po starostlivosť o vlastné telo (www.salonkrasysavoy.sk). Patríme medzi spoločnosti, ktoré poskytujú tradičné kvalitné vzdelanie pre všetkých formou vzdelávacích a rekvalifikačný kurzov. Predstavujeme modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2739054  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivujúci